Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől remeghet a cicám?

Mitől remeghet a cicám?

Figyelt kérdés
Mostanában alvás közben mindig remeg. Nem úgy, mint mikor álmodik, azt ismerem. Ez ilyen alig észrevehető, főleg akkor érzem, mikor rajtam alszik. Valahogy mintha így belül remegne. Próbáltam már, hogy betakarom, hátha fázik, de kijön a takaró alól. És végig remeg alvás közben. Néha a feje is jár. Mikor abbahagyja a dorombolást, onnan tudom, hogy elaludt, és olyankor szokta elkezdeni a remegést is, és sokszor órákig így remeg, amíg fel nem ébred. Készülök vele dokihoz menni, de hátha ti is tudtok valamit mondani. Próbáltam már, hogy felébresztem, megsimogatom, de ugyanígy alszik vissza.
2013. szept. 14. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hetfon reggel azonnal indulj el vele az orvoshoz!! Ja es ha megtudod mi van vele akkor ide leirod? Kerlk?:)
2013. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hétfőn reggel először az iskolába indulok, főleg, mert csak este van rendelés. Köszi a választ, írni fogok.
2013. szept. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!