Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy vagytok vele? Kinti...

Ti hogy vagytok vele? Kinti vagy benti macskát tartanátok és miért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés.Én kintit tartanék,mert szerintem jobb ha kint is mozog a cicus.(persze akkor nem ha nagyon forgalmas utcában laknék.Akkor kétség kívül benti cicát tartanék.)
2013. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom...Én inkább a bentire szavazok ,mert végülis bent is bir mozogni ha játszom vele. És kint nem csak az utak veszélyesek a cicákra:Betegségek ,kutyák ,állatkinzók stb.
2013. szept. 17. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó érv,én azt mondom újra átgondolva,hogy a fajtájától függően fogok dönteni
2013. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy kinti-benti birman cicánk van most 3 éves szabadon mozog kint és bent is. macska ajton keresztül. a macska ajtónk ugy van megtervezve hogy 9 lezár hogy a macska este már ne menjen ki.:)
2013. szept. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves előző!Nem semmi!Milyen fajta macska ajtótok van???Olyan programozós??Hol vettétek és mennyiért??Érdekel a dolog!
2013. szept. 22. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
igen programozos, :) nem tudom hogy magyarországon lehet e kapni. ugye a macskánba van csip és az ajtó csipleolvasos szoval más macska be se tud jönni :) elég drága szerkezet :)
2013. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha macskát tartanék, csakis bentit.

Azért, mert kint kimászna, kitudna menni az utcára, a szomszédokhoz, az utcabeliekhez. Most nincs annyi pénzem, hogy megmagasítsam a kerítéseket, és lezárjak minden szökési pontot, tehát mint felelős állattartó, nem tartanék így macskát. Ha az utcára szökne, elüthetnék, megsérülhetne. Ha a szomszédok felé, akkor náluk okozna károkat. Egyik szomszéd, a kertész néni kertjébe nem való a macskám, mert odasz@rna ahol mondjuk kézzel gyomlál... A másik szomszéd szeret az udvarukon aludni, és a gyerekeik is sokat játszanak a fűben, ciki lenne, ha megjelenne ott a macskám, vagy otthagyná a csomagot...

A hátsó szomszéd meg folyton a kertben sütöget a családjának, a teraszukon tartják az eszközöket, még akár kaja is maradhat kint náluk. Égő lenne, ha átmenne hozzájuk a macskám nyalakodni. Ráadásul nekik egy ()egyedül mozgásképtelen kutyusuk is van, csúnya lenne, ha megenné a kutya kajáját a macska.


Így amíg nem tudom szökésmentesíteni az udvart, addig csak benti macskáról lehet szó. De most sajnos nincs annyi időm, hogy elegendőt gondoskodhassak róla, így még várok, amíg változik a helyzetem.

2013. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!