Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák mínusz hány fokig...

Macskák mínusz hány fokig bírják kinn a hidegben?

Figyelt kérdés
Nem messze meghalt egy idős néni, két macskája maradt gazda nélkül. Én etetem őket, de a család miatt a házba beengedni őket nem tudom, pedig már most be szeretnének jönni. Egyáltalán milyen hidegben bírják még majd kinn télen?
2013. szept. 17. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok macska kint van télen is, és túlélik.

Ha beengeded őket esetleg a teraszra, garázsba és csinálsz neki akár egy dobozból és rongyokból kis kuckót, abban is ellesznek.

2013. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 macsom van, kinti benti cicák. Csináltunk nekik macsakházat az udvaron. Pont olyan mint egy kutyaház csak kicsibe, ahhol akár ketten is elférnek. Belűlről 2 cm vastag hungarocel van beragasztva mind a négy oldalra, alúlra, felűlre is, nem kaparjäk ki. Raktunk nekik be rongyokat is, hoggy puha legyen. Annyira megszerették hogy sokszor minusz 10 fokban is ott alszanak.
2013. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!