Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a macskámban?

Mi lehet ez a macskámban?

Figyelt kérdés

[link]

Mi lehet ez? Kullancsra nem gyanakszom mert hetek óta benne van és nem nő egyáltalán. Mi szemölcsre tippelünk. Szerintetek?



2013. szept. 18. 20:19
 1/8 Fincza Viktória válasza:
Sztem viszont igan csak kulancs lesz az ! Szedd ki belöle egy zsepivel és öld meg minél elöbb .
2013. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fincza Viktória válasza:
meg én ugy láttom h lába is van neki mind kettőnek ugy h szemölcs tutira nem lehet ! nekem is volt macskám és neki is volt ilyenje ki kell szedni de ahogy irtam zsepivel probáld meg és a zsepiben öld meg taposd össze ha kitudtad szedni
2013. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kullancs, már teleszívta magát, elérte a végleges méretet ezért nem nő tovább. Azonnal szedd ki és figyeld a cicát, mert az kullancs által terjesztett betegségbe bele is halhat :(
2013. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami nagy véres foltok vannak jobb oldalt?
2013. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kullancs.:SS :/

Az nem véres folt... az köröm annak a kezén aki fogja a macskát: D

2013. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csipesszel ki! ha nem szeded ki magától fog kiesni, de ha a lakásba, az szívás.
2013. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem vadász kutyám van.És már számtalan kullancsot láttam és szedtem ki belőle. A képen azok,egyértelműen kullancsok.

Szedd ki minél hamarabb! Lehetőleg egy határozott,csavart mozdulattal.Előfordulhat hogy a macsek be fog lázasodni,de remélhetőleg nagyobb baja nem lesz.

2013. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. És tényleg mind a kettő az volt. Kijött szépen, nem szakadt bele.
2013. szept. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!