Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy állatorvosi...

Mennyibe kerül egy állatorvosi kezelés?

Figyelt kérdés

Tályog van a macskám nyakán, de sajnos nincs pénzem orvosra.

Már kétszer kifakadt, utána bekenem betadinnal, és reménykedem, hogy nem újul ki.

De kiújul mindig, és annyira sajnálom.

Ha elviszem orvoshoz, a tályog felnyitása már műtétnek számít.

Mégis mennyibe kerülhet?


2013. szept. 18. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felhívod az orvost, és megkérdezed, biztos vagyok benne, hogy készséggel fog válaszolni. Én is így teszek, ha nagyobb költségre gyanakszok.
2013. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
merre élsz?
2013. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Keszthely környéke
2013. szept. 18. 23:18
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos, egyáltalán nincs pénzem állatorvosra, még a havi megélhetésünk is bizonytalan.

Fél év alatt esküvő, betegség, haláleset, temetés.

Ezért csak próbálom megmenteni, fél hónap múlva már el tudjuk vinni, csk addig kell valahogyan kihúzni.


Bioptronlámpáztam, annyira aranyosan tűrte. És amikor végeztem vele, egy jól irányzott rúgással kifakasztotta, De azt vettem észre, hogy már nem dagad neki meg annyira, mint ezelőtt pár nappal.

Amikor kifakad, betadinnal kenegetem, és lámpázom.


Szerintem tudja, hogy segíteni szeretnék rajta.

2013. szept. 19. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a dokival megbeszélni a részletfizetést.Nálunk is voltak anyagi gondok,de persze a kutyának akkor kellett a műtét,amikor egy vasam se volt.Jó,erről nem ő tehet :D


Megmondtam a dokinak,hogy ez a helyzet,és megkértem,hogy lehetséges lenne-e a részletfizetés.Mivel a mi orvosunk lelkiismeretes,és elsősorban az állat érdekli és nem a pénz,így készségesen belement,én pedig 2 hónap alatt kifizettem neki az 55 ezer ft-os műtét árát.

Azóta is nagyon hálás vagyok neki,mert ha akkor nem műti meg,akkor elpusztul a kiskutyám.

2013. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj, hát ez nagyon jó ötlet.

Ha más lehetőség nem lesz, vagy a cicám nem javul ettől sem, akkor megpróbálom

Köszönöm a hasznos tanácsot.

2013. szept. 19. 15:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy héten keresztül lámpáztam, amikor kifakadt, megpróbáltam kinyomkodni, de csak óvatosan.

Utána bekentem jóddal.

Két-három alkalommal, amikor már nagyon felgyülemlett, paradicsommal kenegettem addig, amíg szegény cicám nyakát el nem kezdte csípni.

Másnapra kifakadt neki, ekkor bekentem jóddal, és lámpáztam.

Mindig kisebb lett a visszanövés, mostanra teljesen eltűnt.


Most már csak a sebet lámpázom, a tályog teljesen felszívódott, vagy mit csinált.

Nagyon örülök neki.


A cicám egészséges, most már kutya baja.

2013. okt. 10. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!