Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálta ezt a macska?...

Miért csinálta ezt a macska? Ez játék vagy támadás?

Figyelt kérdés

Tegnap futottam és "találkoztam" egy nagyon aranyos cicával, megsimogattam, egy darabig nem tett semmit. Aztán hirtelen az egyik mancsával és a szájával belkapott a kezembe (szerencsére volt rajta ruha) és igazából semmi nypm látszódott meg.


Csak játszott? Vagy nem?



2013. szept. 19. 11:38
 1/4 anonim válasza:
Az állatok általában félelemből támadnak, de macska játék közben ha kiengedett körömmel kapkod, az nem gonodszság, hanem nincs emberhez szokva, nem tudja, hogy neked az fájhat.Szerintem játszani akart.
2013. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
játszott. egyik cicám mindig felfekszik vhova és ha elmegyünk mellette nyúlkál utánunk kb így :)
2013. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát így nehéz megmondani hogy nem láttuk (legalábbis nekem). Az enyém is játszott így mikor kicsi volt. A lábaival is rúgkapált. :) Ha nem fújt és morgott szerintem csak játszott.
2013. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vprofi válasza:
Szerintem nem tudja, hogy nekünk fáj, ha karmol. Játszik a maga módján, mint ha mi is macskák lennénk.Az én cicám már 4 éves, és néha rendesen megkarmol. Pláne, ha nem azonnal csinálom amit akar:)
2013. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!