Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudja megemészteni a kaját?

Nem tudja megemészteni a kaját?

Figyelt kérdés

A cicám nemrég másfajtát wc zik.... a megszokott kemény helyett,a kakija 1/3 a (a vége) ilyen puha...Régen ez kb 1X 2 X volt,mostanában viszont állandóan...


Több fajta száraz tápot eszik(szinte csak a szárazat eszi meg semmi mást)ezek (whiskas junior,Premiere J,Purina One(ezt kapja kb már 2 hete) J,Cat chow J) ezeket felváltva,hetente cserélve kb,ezek mellett csirkemellet eszik.


Játszik,eszik,iszik rendesen,más baja nincs.


Ui:sokat iszik amióta ez a probléma előjött.



2013. szept. 22. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elhagyod a csirkehúst, el fog múlni egy pár nap alatt.
2013. szept. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hany eves?

Whiskast hagyd el, az nem jo tap.

Csirkemell nyersen vagy fozve?

Ha nem az egesz szeklete hig, csak a vege, az nem akkora baj, de a sok ivas, ha valoban sokkal tobb, jelezhet betegseget.

Figyeld, mennyivel iszik tobbet.

2013. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
6 hónapos,és a csirkemellet,főzve,sütve kapja
2013. szept. 22. 13:33
 4/10 anonim ***** válasza:

A száraztáp lesz az oka,próbálj valami jobbat adni neki.A csirkemell teljesen jó.Lehet a kajától van hasmenése vagy egy baktérium vagy vírus okozza.Vegyél neki az állatorvostól probicol pasztát az pár nap alatt helyrerakja a pociját.

Azért iszik mert sok vízet veszít a hasmenés által.

2013. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. A csirkemell az egyik legallergénebb a kutyáknak és macskáknak. Attól, hogy az embernek remek diéta, az állatoknak nem az.
2013. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta az állatorvos,hogy a csirkemell tökéletes eledel a húsok közül a cicáknak.Még meg is jegyezte,hogy milyen jól megy a cicának:)
2013. szept. 23. 23:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Remek orvosod van...

Én is az vagyok, állatorvos. Nem véletlenül mondtam amit mondtam.

2013. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó csak egy gáz van,hogy a cica csak a csirkemellet hajlandó megenni meg a sült csirke májat,de azzal meg nem lehet főétkezésként etetni...
2013. szept. 25. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szoktad váltogatni a száraztápot, azért is előjöhet. Fokozatosan rá kell szoktatni ha átt áll másik tápra. Ez az jelenti, hogy a régebbivel amit megszokott a gyomra összekevered. Az eledel váltogatás megviseli a gyomrukat.. Adhatsz neki főtt csirkemellet rizsel. Vagy csak csirkemellet.. Alap hogy a macskák többet isznak, ha száraz tápot esznek. De a túlzott víz ivás cukorbetegséget vagy veseproblémát is jelezhet. De szerintem nem ez a cicád problémája. Az eledelt fokozatosan szoktasd a gyomrához..
2013. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tehéntejet ne adj neki, mert mehet tőle a hasa stb. A macskák nem tudják megemészteni a laktózt
2013. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!