Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a kopasz...

Mi a véleményetek a kopasz cicáról?

Figyelt kérdés
Nagyon,nagyon tetszenek a szfinx cicusok nektek mi a véleményetek róla? Milyen tulajdonságai vannak? Macerás a tartásuk?

#kopasz macska #Szfinx cica
2013. szept. 22. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Mivel gyakorlatilag semmi szőre így igen, kényesebb egy átlag macskánál, kint tartás télen-nyáron kizárt hiszen nyáron a napégés fenyegeti, télen a fagyhalál. Szerintem amúgy gyönyörűek, de nagyon drágák.
2013. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves első:) Benn lenne a cicus és nyáron esetleg árnyékban nem lehet? Szerintem is gyönyörűek:))
2013. szept. 22. 11:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon macerás a tartása. Akkor érdemes, ha otthon vagy vele és egész nap csak vele foglalkozol szinte. Akiket ismerek ilyen macskáéval azok mind tenyésztők vagy háztartásbeli nők milliomos férjjel. Egyébként jópofa állat, bár először nem mertem megfogni. :D
2013. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem jobban tetszenek a szőrös macskák:DD mondjuk én mindenből a szőröset szeretem:))
2013. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem tetszenek...Nálam a hosszúszőrű cicák a nyerők. De az egyik ismerősömnek volt már ilyen cicája és nagyon sok baj volt vele.
2013. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem ne vidd ki az árnyékba se mert mi is emberek ugyan úgy barnulunk az árnyékban nem kell ahhoz nap és az sajnos nekik ártalmas.
2013. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen cicám!!!A 14.-szülinapomra kaptam egyet ,mert nagyon tetszettek most 23 vagyok. Én gondoztam is rendesen.Jó tápokat kapott meg oltások ivartalanítás stb.Minden megvolt neki.Csak a hülye szüleim nem engedték ,hogy bent tartsam és ezért már 2 éves korában meghalt:(( Most is ilyen cicám van.Imádom őket.De tényleg elég macerásak.
2013. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utoldó küldesz róluk képet?:D
2013. szept. 22. 11:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálom!Most épp nincs nálam a fényképező de hátha van a képek között valami róla!
2013. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a kopasz állatok, legyen az kutya vagy tengerimalac. A kopasz macskák különösen nem tetszenek, olyan morbidul néznek ki :D Egy ismerősöm ilyeneket tenyészt, nekem mindig valami mutáns jut róluk eszembe, a hideg ráz tőlük....
2013. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!