Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem dorombol soha?

Miért nem dorombol soha?

Figyelt kérdés
9 hetes kiscicáról van szó, aki csak az anyjának képes dorombolni, nekünk nem. Egyedül van, nincsenek testvérei csak az anyukája. Bent élnek a házban mind a ketten és arany életük van. A kicsi szerintem hiperaktív, mindennek megy neki, nevelhetetlen. Csak addig van nyugton míg alszik. Ha elkezdjük simogatni akkor csak harap és karmol meg szaladgál de sose dorombol nekünk. Egyedül viszont nem szeret lenni. Amikor a mamája nincs itthon, mi pedig nem vagyunk ott ahol ő akkor 10-15 perc után elkezd nagyon hangosan nyávogni, megszólalunk és szalad hozzánk. Miért csinálja ezt? Fog valaha is dorombolni nekünk?

2013. szept. 22. 12:44
 1/5 Scarlett O'Hara válasza:

Nekem is volt egy cicám, aki emberek között nagyon feszült volt, nem érezte jól magát, nem dorombolt.

Szerintem a te cicád is feszült és ezért nem dorombol.

Szerintem nem is fog.

2013. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szinte látom ahogy hülyéskedik a cicád:D

Biztosan nagyon aranyos!

2013. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt olyan macskám aki nem szerette az embereket, nem lehetett soha megfogni, viszont kicsi korában mindig dorombolt. Nem tudom miért változott meg. Ez a cica aki most van, ő nem feszült meg semmi, odajön hozzánk de csak játszani. Játékból harap és karmol.
2013. szept. 22. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam még nem született kiscica, de az egyik ismerősömnél többször is. Náluk ugyanez a helyzet volt, kb. 12 kicsit neveltek fel, de mindegyik hiperaktív kis idióta volt, dorombolni és simogatást tűrni egyikük sem akart :) Csak játék meg szaladgálás. Később, ahogy nőttek, úgy szerették meg egyre jobban a gazdájuk ölében ülést. Azok, akiket megtartottak, 4-6 hónaposan kezdtek el dorombolni és lustálkodni. Úgyhogy még nálad is bármi történhet :)
2013. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovucska válasza:
Mindenképp szoktasd le a harapásról és a karmolásról (ha harap vagy karmol szisszenj fel és így tudni fogja hogy ez fáj neked) különben később súlyos következményei lesznek. Játsszál vele sokat, aztán vedd az öledbe és vakargasd a nyakát vagy a hátát, ezt általában imádják a cicák. :D Az én cicám mindig elfekszik ha a háta végét vakargatom. A nyávogásra csak azt tudom javasolni hogy ne hagyjátok egyedül, mert még picike. Biztos nagyon aranyos lehet :D
2013. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!