Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mérgezés lehetett?

Mérgezés lehetett?

Figyelt kérdés

Húgom ma mesélte, hogy a cicája tegnap habzó szájjal öklendezett, és mintha valamit ki akart volna szedni a saját szájából. Mivel ő mérgezettnek gondolta, tejet itatott vele, és állítása szerint utána már jobban volt. Később evett is rendesen, normálisan nézett ki, mint annak előtte.

Ma még nem látta a macskát, mert nem igen volt otthon. Én nem ott élek, csak neten mesélte a dolgot.

Ha valami komoly mérgezés lenne, akkor nem lehetett volna jobban pusztán a tejtől, nem?


2013. szept. 24. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát....Azért vigye el orvoshoz a macskát.Nem biztos ,hogy mérgezés volt.
2013. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, egy orvos többet tud mondani! Én ahogy ismerem magam még habzó szájjal dobtam volna be a hordozóba aztán a kocsiba és irány az orvos! Szerintem vigyétek el!
2013. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Húgom gyerek még, nincs jövedelme, a szüleink meg biztos nem vinnék állatorvoshoz, sem hívnának hozzá, neki meg nincs rá zsebpénze.


Persze, ha szólt volna, mi elmentünk volna érte, és elvisszük.

De szerencsére minden rendben van már a cicával, valószínűleg nem mérgezés volt, inkább gyomorrontás. Máskülönben sajnos még mi sem segíthettünk volna, hisz annyival később szólt, hogy nem tudtunk volna ugrani, mi is estig dolgozunk párommal.

2013. szept. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!