Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Ha tegnap este óta eltűnt a macskám, mennyi esély van arra, hogy még hazajön vagy megtalálom valahol?

Udvari cica 4 hónapos most és fiúka.

Keress kérdéseket hasonló témában: cica

2013. szept. 24. 21:13  Privát üzenet  

A válaszok
Elég sok. Sétálgass az utcán, nézelődj, és szólongasd. Mi egyszer úgy jártunk, hogy a szomszéd véletlen becsukta a fáskamrába a macskát. Mikor szólongattam, keservesen vernyogott, akkor már 3 napja nem volt meg.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. szept. 24. 21:17 Privát üzenet
Az én macskám volt, hogy 2 napra eltűnt (fél évesen, szintén kandúr).

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2013. szept. 24. 21:18 Privát üzenet
Ha előkerül ivartalanítassad és legyen benti vagy kijárós.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. szept. 24. 21:35 Privát üzenet
PrettyVillain nevű felhasználó válasza:

Biztosan néhány napon belül megkerül, felkutatja a környéket :)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2013. szept. 24. 21:45 Privát üzenet

Ha nem ivartalaníttatjátok sürgősen, akkor mindig el fog menni. A kandúrokat hajtja a vérük. Főleg falun, szinte soha nincsenek otthon. Akár 2 hónapra is elmennek nyáron. És amikor be vannak zsongva a lányokra, olyankor nem látnak nem hallanak, képesek akár az országút közepén is szexelni, így sokszor elütik őket.

Szóval ivartalaníttassátok amint megkerül.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2013. szept. 24. 21:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze de arra még így is 2 hónapot kell varni addig is ha előkerül legalabb valami nyakörvet beszerzek bilétával.

# 6/8Időpont 2013. szept. 24. 22:46 Privát üzenet
inkább addig ne engedd ki! Remélem előkerül! Szorítok és együttérzek veled...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2013. szept. 25. 09:13 Privát üzenet
vivien777 nevű felhasználó válasza:

Hát ha járkálsz a környéken és keresed a nevén szólítod és ha esetleg teszel ki szóró lapot hogy elveszett akkor talán valaki beviszi. Velem is történt nem rég ilyen de szerencsére megjött pedig nem is kerestük meg semmi. Hidd el elő kerül!

# 8/8Időpont 2013. szept. 25. 19:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 nappal vagyok a menzeszem elott és tegnap este a férjemmel egyutt voltunk. Van esély a babára vagy már nincs? A ciklusaim 24-24 naposak.
Nokia E71 telefon tegnap este óta nem tölt fel, ma már bedugott töltővel is csipogott, hogy merül. Most kikapcsolt? Mennyi rá az esély, hogy csak az akku a probléma?
Szerintetek van rá esély, hogy az érettségi feladatok előző este kiszivárognak?
Mennyi az esély, ha szombat este voltunk együtt és szerda este éreztem az ovulációs fájdalmat?
Március 27-én jött meg és április 2 ig tartott! Szombat óta nem voltunk együtt ha ma este együtt leszünk nagyobb az esély a babára?
Fél éves kiscicát kaptam 2 hete, bent szoktattam a környezethez, de tegnap este nagyon ki akart menni, sajnos meglogott. Van rá esély, hogy visszajön?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!