Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 3 db kb 2-3 hónapos még...

Van 3 db kb 2-3 hónapos még szopó és mást is evő kiscicánk-udvari- már szinte 2 naponta egy-egy meghal, előző napon mind a két szeme a külső zugban van, (kifelé kancsi) és csendes. Mi lehet az oka hogy hullanak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, istenem, sosem fogom megérteni, hogy súlyos egészségügyi problémákkal (akár emberről, akár állatról van szó) miért nem fordulnak az emberek orvoshoz?? Valószínűleg nem tapasztalták még meg, hogy milyen szenvedni úgy, hogy nem kapnak segítséget...

Megvárod, hogy mind elpusztuljon, aztán elmélkedsz róla, hogy vajon miért történhetett?

A kismacskák sajnos sokféle fertőző betegséget kaphatnak el, akár már az anyaméhben. Erre valók a védőoltások, amiket már 8 hetes kortól ajánlott beadatni. Ennek hiányában elég, ha egy beteg lesz, a többi is fertőződni fog.

Egyébként lehet pl. macskanátha, ami antibiotikumos kezeléssel gyógyítható, annak hiányában sajnos halálos is lehet.

2008. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek az előttem íróval. Ha ilyen komoly gond van, ne itt kérdezősködj, hanem vidd őket orvoshoz. Ha ilyen probléma van, akkor csak az tud segíteni, más nem.
2008. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de ugy gondoltam,-mivel csak odaszülettek,és nem a mi macskánk, azt sem tudjuk, honnan jött- itt ingyen kaphatok útmutatást és amit itt megsporolók a jövöben esetleg macskára költhetem, ha elküldik a vizit dijat biztos elviszem az orvoshoz, mert az tuti hogy nem jön ki.......
2008. júl. 7. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!