Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok olyan macska szárazel...

Tudnátok olyan macska szárazeledelt javasolni, ami nem drága, de jó minőségű?

Figyelt kérdés

Hosszú évtizedek kihagyásával újra van macskánk. Nem nagyon tudom, hogy amikor nem házikosztot adok neki, hanem valami szárazeledelt, akkor melyik vég terméke lenne jó...


Úgy látom, hogy a whiskas, kitekat, és hasonló neves termékek nem jók! Gyenge minőségűek, és igazából csak a nevet, a "márkát" fizettetik meg.


Tudtok mondani olyan szárazeledelt, ami ezeknél jobb minőségű, és nem drágább? Valami noname termékre gondoltam, ami könnyen beszerezhető vidéken is...


És bármilyen jótanács jöhet a tapasztalt macskagazdiktól!

Köszi!



2013. szept. 25. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
whiskas
2013. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Cat Chow, Happy Cat
2013. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A Britnek vannak jó tápjai.
2013. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kitekat is jobb
2013. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Whiskas, Kitekat, Friskies és társai felejtős. Ami olcsóbb, de jó: CatChow, Happy Cat (ahogy már előttem is írta valaki), Pro Plan. Ha van a közelben állatkereskedés menj be, általában lehet venni kimért tápot és ők tudnak segíteni is, hogy melyik milyen minőségű.
2013. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha benti a cica, Cat Chow-t SEMMIKÉPP se vegyél neki, mert a végtermék brutál szagos lesz, kibírhatatlan...


Royal Canint vegyél, igaz drágább, de normális, és ha főleg ház kosztot kap, akkor nem is fogy sok belőle.

2013. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: tipp:

ha benti, csomósodó almot vegyél neki, mert árban ugyan drágább, de sokkal kevesebb fogy belőle, sokkal hosszabb ideig elég egy csomag, mint a simából. Egyszerűbb az alom tisztítása, csak a kis golyókat kell kidobni, kevésbé szagosodik, sőt az illatosított változatok tapasztalatom szerint egyáltalán nem.


Napi 1x szoktam almot takarítani, sőt, amikor elutazom, és a barátom nem hajlandó hozzányúlni, egy nap kihagyás után sem úszik bűzárban a lakás.

2013. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Royal canin nagyon drága... tény,hogy jó, sokaktól hallom, de nagyon drága.

Esetleg van valami olyan eledel, ami MAGYAR gyártmány? Ami itt készül, főleg hazai alapanyagokból. Csak mondjuk nem ismert....? Ismer valamelyikőtök ilyet?

2013. szept. 27. 09:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát olyat nem.

De a Cat Chow, Purina One nekünk bejött. Van még a Premier High 5. Fressnapf-ból bele lehet szerezni, ha esetleg van egy nagyobb város a közeletekbe. Ezek olcsóbbak, de mégis jók.

2013. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!