Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Menyiért atthatok ell nem...

Menyiért atthatok ell nem olyan macskát ammi nem fajtiszta? Nagyon szép fehér-fekete az apja és vörös-fekete-fehér az anyja és ö fehér alapon vörös-fekete macska

Figyelt kérdés
menyiért athatom el?
2013. szept. 25. 16:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Barátom a helyesirásod vérforraló, képtelen vagyok elolvasni a komentjeidet.
2013. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Na a szuper-csúcs macskáidról láthatunk képet?


Lehet, hogy van aki kifizet érte ennyit-annyit, de én sima házi cicáért nem adnék egy lyukas garast sem, mikor végigsétálok a falunk és utánam dobálják ingyen a szebbnél szebb cicákat.

(amúgy nekem is ezek a tricolor cicák a gyengéim)

2013. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok pozitívan állni az emberek eszéhez és felfogóképességéhez.

Azt gyanítom, hogy Neked elromlott a billentyűzeted, gyakran beragad, és véletlenül megkettőzi a betűidet, valamint az l és az y egymás utáni lenyomása a Te gépeden érintkezési hiba miatt j-ként jelenik meg. Emellett sajnálatos módon a hosszú ő-d nem működik, és kénytelen vagy rövid ö-ket használni, ami bizonyára már Téged is nagyon zavar.

2013. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fáj a műtét után a macskának...de nézz utána, h a párosodás mennyire fáj nekik...meg a sok fölösleges szülés...
2013. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

"most jelenkeztek elvinék 10 000ft" Na ilyennek én is tudnék pár cicát eladni. :)))))))))))))))))))))))

Ez mese.

Az én cicám is rettentő szép, és mindene van (oltás, stb)

de aki annó (közel 4 éve) összeszedte az utcáról nem azt a célt tűzte ki maga elé, hogy minél több pénzt kérjen érte, hanem hogy olyan gazdija legyen aki másnap nem teszi az utcára.

2013. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Ha találtál valakit, aki elviné 10.eFt-ért, akkor adjad, ne kérdezősködj.

Valószínűleg ő a falu bolondja....

2013. szept. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

75% fajtiszta gondolom a maradék 25% kutymajom vagy valami...

Akkor kérj pénzt ha féreghajtva,oltva és chipje van,szerintem mindhárom dolog fontos.

Szép..minden macska szép!

A bevételed kérlek fordítsd anulásra,mert csapnivaló a fogalmazásod és az írásod is..

2013. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
70%

ja 10e-ért házi cica :) Hiszi-piszi :) De legyen meg az örömöd, ha már a helyesírásod hiányzik. pedig nem is olyan nehéz, hiszen aláhúzza pirossal a rendszer jobb egér klikk, javasolta cserél. No mindegy.

Bár a topik 75%-ban kamu a maradékban meg hülyeség azért leírom, hogy amikor mi kerestünk cicát akkor vagy 6 helyről jelentkeztek, hogy légyszi a miénket vidd :)

Így lett egy gyönyörű vörös-fehér cicánk és egy 39,6% fajtatiszta perzsamacskánk. (aki úgy néz ki mintha, pedig nem is :)) Tökre ingyen. :)

2013. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Úgy látom kedves kérdező te rettenetesen buta vagy ami a helyesírásodból is kiderül. Viszont ez nem jelenti azt, hogy mindenk olyan hülye mint te és csont nélkül elhiszi neked, hogy a házi macskáért 10000 Ft-ot fizet valaki. A másik lehetőség, hogy oltogatod itt a népet, persze helyesen írni akkor is megtanulhatnál.
2013. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Emberek! Most jutottam el oda, hogy felmerült bennem, hogy az is lehet, hogy direkt csinálja így a kamukérdést és még helyesen írni is tud. :D Bár igen nehezen hiszem el, de egyszerűen nem lehet ennyi buta ember, hihetetlen mi folyik itt...


Emlékszem amikor először megláttam a kérdést és a kommenteket. Az általános iskola első éveit idézte vissza, amikor olvasni tanultunk és szótagolva kellett, egy szót többször is, hogy megértsük. Na, most is ezt kellett. :D

2013. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!