Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Menyiért atthatok ell nem...

Menyiért atthatok ell nem olyan macskát ammi nem fajtiszta? Nagyon szép fehér-fekete az apja és vörös-fekete-fehér az anyja és ö fehér alapon vörös-fekete macska

Figyelt kérdés
menyiért athatom el?
2013. szept. 25. 16:34
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
a képeket nem tudom hogy kell felrakni
2013. szept. 28. 08:53
 32/42 anonim ***** válasza:

[link]

Ingyenes és egyszerű, a kapott linkeket kell majd ide bemásolnod (pl. a direkt linket, azt hiszem az az utolsó helyen áll).

2013. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Lienah ***** válasza:
Hány éves vagy és hol laksz?
2013. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

[link]

te itt az annya is

2013. okt. 15. 14:42
 35/42 anonim ***** válasza:

Wáááh! Pár perce kentem fel a szemkörnyékápolót, azt hittem, nem jól látok! :D Ezek teljesen átlagos macskák, talán a teknőcmintásnak tűnő anya, ami kicsit érdekesebb.

Nekem is van hasonló fekete-fehér foltos macskám, sőt a környéken még 3 ilyen van, sokszor itt esznek nálunk, mi meg etetjük őket, mint a hülye, mert messziről némelyik nagyon hasonlít a miénkhez.

Amúgy én azt hittem az az igazi fekete-fehér macska, ami sötét fekete és hófehér (volt olyanom is kiskoromban), de ez inkább foltos, és szürkés. Szép és aranyos minden cica, de ez szerintem átlagosabb.

De nagyon durva, ha valaki ezért komolyan akkora összeget fizet, mint írtad. Az év... nem is, az emberiség létezése alatti idő vicce!

2013. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg aranyos cicák, mint minden kismacska.

A kérdező meg szerintem egy unatkozó tizenéves, aki direkt telepakolja irásait helyesirási hibákkal, és jókat szórakozik a válaszokon. Szerintem azon kivűl hogy vannak cicái egy hang sem igaz az irásaiból. (Bár lehet, hogy még ennyi sem)

2013. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Lienah ***** válasza:
100%

Nem is tudom, hogy ez most "megvédésnek" számít vagy sem...

Írt privit, tényleg tizenegypár éves, tisztában van vele, hogy nem tud helyesen írni, de a kiírás "valós".

2013. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok én élletemben nem látam még az egyém hez hasonlot addok rola képet ha kértek.

engem felfognak menteni hejesírásbol mivel a halásom sem jó és nem érzékelem a szavakat

2013. okt. 18. 14:27
 39/42 A kérdező kommentje:

[link]


ez az én macskám szerintetek átlagos szerintem nem még nem látam ojan macskát mind az enyém egyik oldala fekete vörös a másik pedig fehér alapon fekete vörös

2013. okt. 18. 14:31
 40/42 anonim ***** válasza:

Pedig ez egy gyakori színváltozat, főleg sima házimacskáknál.


[link]

2013. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!