Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Main coon ivartalanitott...

Main coon ivartalanitott kandúr elveszett, előkerülhet?

Figyelt kérdés
2 éves,félénk,kertes házba lakunk,egy hónapja tünt el.kb. 2 hete hallottam őt nyávogni, szologattam őt, de nem válaszolt.
2013. szept. 25. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hónap után már elég kevés esélyt látok rá.


(ezért szorgalmazom a cicusok chipezését is)

2013. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy 2 hete szólongattad de nem válaszolt. Ha én halottam volna valahol a cicám hangját, biztos, hogy bebújtam volna minden lyukba csak hogy meg legyen. Nem ember, hogy válaszoljon. Amikor nyávogott ott hagytad vagy mi? :O Menj el keresgélni ott ahol halottad, vagy plakátozz. Tedd ki facebookra a képét hogy nincs meg. Ha szereted ezt már megtehetted volna hamarabb is..
2013. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Volt olyan, hogy nekem eltünt az egyik fiú macskám és egy két hónap múlva visszajött. Van remény, de inkább keresned kelett volna és szólongatni..
2013. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezen már túl vagyok, ( plakátolás, keresgélés,kérdezősködés, stb.)és ismered ezt a típusú macskát, ismered a személyiségét?
2013. szept. 25. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!