Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Van 2kiscicája a...

S. O. S! Van 2kiscicája a macskámnak, de reggeltől csak nyávog és a dobozba se megy bele csak beleül és rögtön ki is ugrik. MIÉRT? MITCSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
Bent vannak a szobámban.Arra gondoltam hogy mivel most kezdenek jobban mászkálni a kiscicák ezért szerené máshová vinni őket vagy nem is tudom.Ezt azért gondolom mert próbálta vinni őket a nyakuknál de elejti és akkor néz rám nyávog.Most leraktam őket az ágyamra és odaült hozzájuk, de ez nem egy jó megoldás mivel ma jön haza Pestről látogatóba a testvérem a 3 nagy macskájával és ebben a szobában lesznek.Mit csináljak?Vigyem át őket egy másik szobába az ágyra?Tényleg teljesen tanácstalan vagyok...Kérlek segíts:(

2013. szept. 26. 13:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen mááár, nemsokára itthon vannak a testvéremék!
2013. szept. 26. 13:25
 2/22 Imola Ágnes ***** válasza:
Kicsiket, dobozba, melegbe, ne árgya, onnan leeshetnek. Anyjukhoz orvos, MOST! Már most beszéld meg az orvossal, hogy mikor tudod leghamarabb ivartalanítani.
2013. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ivartalanítani ? Minek?
2013. szept. 26. 13:37
 4/22 A kérdező kommentje:
Minek az orvos?Egyrészt nincs erre most se lehetőségem sem pénzem,másrészt az a cél hogy a cicákkal legyen és most velük van, csak nem lesz ez így jó az ágyon,talán egy nagyobb doboz megoldaná a gondot.Te hogy gondolod?
2013. szept. 26. 13:40
 5/22 anonim ***** válasza:
A cicák mamája, nem érzi magukat biztonságban. rakd őket egy meleg dobozba a házba kicsit eldugottab helyre, ami meleg is. Ha érzi az anyamacska, hogy jó a hely akkor fogja szoptatni a kicsiket. Félti őket, és ezért hurcolná. Ezzel nekem is volt már gondom. A macskák szeretik ha a kicsinyeivel szűk és fedett helyen vannak. Vigyázz rájuk hogy meleg legyen a hely, nehogy kihűljenek. Majd írj hogy mi lett
2013. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet hogy az anyjuk beteg, azért nem marad a kicsikkel. Ivartalanítani, azért, hogy ne legyén ismét ilyen felelőtlen, hogy szaporítod, lehet legközzelebb, bele is ha. Orvos? Nem tudom.... minek is??? Ne költs rájuk...TALÁN AZÉRT KELL ORVOS? HOGY ELLÁSSA AZ ANYJUKAT!!!
2013. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
VELÜK MARAD AZ ANYJUK NEM ÉRTED? CSAK A DOBOZBA NEM MEGY BE HOZZÁJUK!PEDIG ITT VOLT VELÜK 2HETE!
2013. szept. 26. 13:56
 8/22 A kérdező kommentje:
és én vagyok az az ember aki biztos hogy nem sajnálja rájuk a pénzt!DE NINCSEN VÁGOD?
2013. szept. 26. 13:58
 9/22 A kérdező kommentje:
Az idióta értelmetlen tanácsaidból pedig kösz de nem kérek többet! -.-
2013. szept. 26. 14:00
 10/22 A kérdező kommentje:
AMUGY VAN EGY TIPPEM HOGY MI ZAKLATTA FEL....MA REGGEL CSINÁLTÁK A TETŐT AMI ELÉG NAGY ZAJJAL JÁRT GONDOLOM EZÉRT FÉLTI ŐKET DE EDDIG SEMMI PROBLÉMA NEM VOLT A HELLYEL TEHÁT CSAKIS EZ LEHET.
2013. szept. 26. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!