Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rettenetesen félek. Fontos...

Rettenetesen félek. Fontos légyszi olvassátok végig?

Figyelt kérdés

reggel mikor anya felkeltett mondta h bevitték a cicát a állatkórházba mert lehet h eltört a lába.én teljesen megbíztam bennük hisz apum ott dolgozik így tudtam h soron kívűl is és alaposan megvizsgálják. felhívtam apum és ő mondta h csak leött a labáról a szőr meg a bőr kapott injekciót és lefertőtletítették, két nap múlva megint kell neki adni.most ért haza apum és én konkrétan sokkot kaptam majdnem elhánytam magam.olyan mintha 4 lábujja hiányozna és nincs rajta szőr se köröm csak az egyik körme de azt ki is engedte.eddig megbíztam bennük de most rettenetesen haragszok. ez nem kis sérülés ÉS NAGYON FÉLTEM H LEHET E KOMOLYABB BAJA ?


ui: egyéként nagy kertes házban lakunk így a legtöbb időt az udvaron tölti,egerészéssel futkározással.bent is szokott lenni napközben ha szeretne de anyum estére kiteszi.tegnap este egyébként be sem jött az orvosok azt mondták akkor történhetett.. és ezek után sem akarja anyum csak h pár estét bent tölthessen ? MIT TEGYEK ? teljesen el vagyok keseredve :(


2013. szept. 27. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

De miért haragszol? Megsérült a cicád, emiatt be is vitték az állatkórházba, rendesen ellátták. Szerintem hihető, hogy kezdetben nem látszott, hogy törés van-e, meg a kosztól nem volt megállapítható a sérülés mértéke. Mi a problémád?


Nem lehet egy macskát bezárva tartani, csak hogy meg ne sérüljön. Téged is elengednek otthonról, pedig sok a veszély az utcán.

2013. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
reggel 7kor már a kórházban volt fél9kor hívtam akkor még zatmondta h másfél óra múlva hívjam még rá nem jutott idő... azért mert úgy kezelik mintha semmi baja nem lenne...nagyon fontos nekem és a legjobbat akarom neki :(
2013. szept. 27. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem kezelték abban a pillanatban, hogy bevitték, mert nem kívülről is megállapítható volt, hogy nem életveszélyes sérülés, és gondolom voltak a klinikán komolyabb problémákkal küzdő állatok, akiknek tényleg szüksége volt a sürgős ellátásra.

A macskádnak pedig semmi baja már, van egy kis esztétikai hibája... (bár tényleg nem ártana tudni, hogyan történt) de ettől még ugyanolyan szerethető és ugyanaz a macska, aki előtte volt.

2013. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban ihazad van hogy ha lejött a bőr a lábáról jó lenne ha néhány napig nem mászkálna az udvaron. Legalább addig amíg bevarasodik a felület.
2013. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyud csak megengedi, hogy bent legyen amíg jobban lesz. Egy kis kibélelt papirdobozban vagy macskahordozóban. Rakol be neki Lapátra földet és ott elintézi a dolgát. Csak megengedi anyud hogy legalább a fürdőszobában gyógyulgasson. Ilyen állapotban ne rakd ki.
2013. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

épp ezaz hogy nagyon sok dolog van a környéken ahol megsérülhetett :S egyébként ki kellett rakni , mármint megcsináltuk neki a jó meleg helyét vittünk enni inni erre mikor leraktuk kiszaladt :D csak eléggé sántít nem kicsit jött le neki a bőr :S meg annyira le se teszi csak 3 lábon szaladgál.mondjuk ha lefekszik azt észrevettem h elég nehezen áll fel.

Válaszaitokat köszönöm :)

2013. szept. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!