Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véletlenül ráléptem a macskám...

Véletlenül ráléptem a macskám lábára és azóta fél tőlem?!

Figyelt kérdés
Sajnos ma reggel teljesen észrevétlenül mögém somfordált, én nem vettem észre és ráléptem a lábára.:( Nagyon nagyot sikított, egyből beszaladt a szekrény alá és fúj meg kapkod ha próbálom megsimogatni. Hiába hívom, hozzám nem jön oda. Egyébként imád engem, velem alszik, mindenhova jön utánam, folyton az ölemben ül. Meg fog nekem bocsátani?:(
2013. szept. 30. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Megértelek...ne legyen lelki ismeret furdalásod. A cicák állandóan az ember lába alatt mászkálnak. Velem is történt már ilyen. Próbáld etetés közben simogatni. vagy jutalomfalatokkal magadhoz csalhatod.
2013. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy tapasztaltam, hogy egyedfüggő.


Előző cicánk ilyen esetben egyáltalán nem félt, vagy haragudott, sikkantott egyet, és rögtön lehetett ölbe venni, simogatni.


A mostanival épp néhány napja történt, hogy ahogy mentem, ő előzni akart és éreztem, hogy a bokámhoz ért, nyilván a cipőm oldalához is. Nem is nyikkant, tényleg csak összeértünk. Elszaladt, bujdokolt, nem tudtam magamhoz csalni, és ha mentem felé, menekült. Csak úgy evett, hogy eltűntem onnan. Másnaptól úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna.

2013. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!