Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Észreveszik majd? El tudják...

Észreveszik majd? El tudják helyezni?

Figyelt kérdés

Ma gyanútlanul sétáltunk a Budakeszi kultúrháznál lévő parkban két kutyámmal, mikor láttuk, hogy valaki kitett oda egy dobozban egy nagyon kicsi, még szopós kiscicát. Természetesen mobil nem volt nálam, haza pedig nem vihettem. Egy nővel bevittük a közeli állatorvoshoz, aki sajnos csak megnézni tudta, az elhelyezésével nem tudott segíteni. Visszafelé láttunk egy kapu előtt egy állatmentős autót parkolni, de telefonszám nem volt rajta, ezért letettük a kocsi mögé a kapuhoz (ami szintén nem volt feliratozva, s hiába kopogtunk be rajta). Nagyon bánt, hogy ilyen emberek vannak, akik így sorsára hagyják a "hibájukat". Milyen sorsra jut vajon?

Itt van: [link]


2013. szept. 30. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Kár volt a kocsi mögé rakni. Az a sofőr látóterületén kívül esik, ha nem veszi észre, akár rájuk is tolathat. :(

Egyébként menhelyre vagy illatos útra beadhatjátok. Viszont ha még szopós cicákról van szó, nincs túl sok esélyük a túlélésre.

2013. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos ,hogy észre fogják venni!Ne aggódj!Bár én hazavittem volna a kiscicát te is jól cselekedtél.Jobb mintha otthagytad volna.
2013. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Gratulálok! Valaki otthagyta az utcán szegény kismacskát, erre ti is csak ezt csináltátok, csak egy kicsit arréb vittétek...
2013. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, akkor legközelebb majd otthagyom ahol van, ha ez a helyes viselkedés. Hátha kimászik a dobozból, és rátéved a forgalmas főútra. Szerintem kritika azt illeti, aki kitette, nem azt, aki megpróbált rajta segíteni, amennyire erejéből tellett.
2013. szept. 30. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!