Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van ez? Nem étem miért...

Miért van ez? Nem étem miért nem tudja felfogni!

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Ivartalan arany életű perzsa macskám. Nem vele van a baj hanem a nagyimmal. Én már felnőtt vagyok. Kertesben élek. Mikor a nagyi el jön hozzám mindig azzal cseszeget ,hogy bent sz*ratom a macskát meg ,hogy bent van.Én ilyenkor rá szoktam kérdezni ,hogy emlékezzen vissza ,hogy az ő korában milyen volt ennek a dolognak a felfogása?!

Ő elgondolkozik. Én erre:Nagyi!Ez a 21.század ,tele veszélyekkel!És én nem egy egészségtelen roncs macskát akarok ,hanem egy rendes cicust!


Nem értem ,hogy nem tudja felfogni ezt az idősebb korosztály??



2013. szept. 30. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló volt...

Szerintem azért, mert az idősek mindent túlreagálnak. Az én nagyim tisztaságmániás, és még a banán héját is képes megmosni, mielőtt esszük, szóval.....

Régen más világ volt, mi ma, és sokan nem tudnak lépést tartani. Nekik nem az a természetes, hogy a macsekok a macskaalomba végzik a dolgukat, hanem az, hogy mint régen, kiengedik őket és este meg hazajönnek . Igaz, a régi időkben ez a szabadon engedés kicsit higiénikusabb volt, mint tisztítani az almot a macska után, de hidd el, egy idő után meg fog békülni a dologgal ...

2013. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert baromság. Nagyanyád túlélt legalább egy világháborút, azt nem nagyon übereli semmiféle mai veszély. Mérgek ugyanúgy voltak, kutyák voltak, autók voltak, mindemellett az állati élet is jóval kisebb érték volt, pláne egy macskáé. Szóval itt neked kéne elgondolkozni, mert az indoklás abszolút hibás!
2013. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mert háklis, gondolom másban sem sokkal különb.

ne foglalkozz vele, te dolgod.

perzsa macskát ki tart kintiként, hagyjuk már... :)

2013. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem vele élsz és csak látogatóba jár addig neki kell alkalmazkodnia a te életedhez és ehhez hozzátartozik a bent élő cica is.
2013. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!