Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nálatok, hogy volt?

Nálatok, hogy volt?

Figyelt kérdés

Most vagyok 34.A kérdéseket nézegetve felmerült bennem ez a dolog ,hogy a szülők hátráltatják a gyerekeket a felelős állattartásban.Ezzel nem csak a gyerek életét hanem az állat életét is megkeserítik. Ezt én nem értem!Például:A szüleim nem engedik a benti macskát!

Miért?Nem akarják ,hogy sokáig éljen v mi??

Alom ,szőr satöbbi nem ügy!Hisz tudom ,hogy nem nagy dolog mivel nekem is benti ,macskám van. És én azért intézném el a gyerekem ,hogyha kitenné az állatot.


U.i Szerintem akik most 10-20 évesek azoknak mindnek benti cicája lesz ha lesz!


2013. szept. 30. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés.Én most vagyok 26 és a szüleim soha nem engedték a benti macskát,kint megtűrték,de soha nem költöttek rá.Gyermekkorom hiábavaló könyörgéssel telt.

Mióta elköltöztem otthonról azóta lett macskám,benti,mindent megkapnak a cicák,orvos,legjobb tápok,szeretet gondoskodás és tenyésztés lett a hobbim magas színvonalon.Kitudja lehet azért lettem ilyen bolond,mert annakidején nem engedték a cicát.Mindenesetre most és a jövőben sem tudnám elképzelni az életem macskák nélkül.

2013. okt. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt választható opció az engedik-nem engedik, tesóm allergiás mindenre ami por, szőr ilyesmi, és nála ez nem tüsszögésben, hanem aszthmás jellegű "fulladásban" mutatkozik meg. Az udvaron mindig volt kutya és macska is, jól elvoltak együtt.


Én már külön élek, lett egy (javarészt) benti macsekom, viszont nem érzem úgy, hogy a szüleimnek bármi (akár pozitív, akár negatív) hatása lett volna abban, hogy belőlem felelős állattartó lett.

2013. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!