Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek fajtiszta? (kép)

Szerintetek fajtiszta? (kép)

Figyelt kérdés

A testvérem kapta születésnapjára ezt a 8 hetes perzsa cicát. Sajnos nem néztünk utána eléggé a dolgoknak, mielőtt megvásároltuk. 100 km.t utaztunk érte, és megdöbbentettek bennünket az ottani körülmények. Egy idős néninél voltak a cicák, aki még törzskönyvet sem tudott felmutatni. de annyira beleszerettünk, hogy nem tudtuk otthagyni és úgy gondoltuk, nálunk sokkal jobb helye lesz.

Ez kb. egy hete történt. Azóta elég sok irodalmat olvastam a perzsa cicákról, és most derült ki számomra, mi a különbség a szaporítók, és a valódi tenyésztők között. Rá kellett jönnöm, hogy egy valódi tenyésztőtől, csak 3 hónaposan hozhattuk volna el a cicát, ő pedig még csak most 8 hetes. Egészséges, prémium étrendet alkalmazunk nála. Mindent megteszünk azért, hogy egészséges, hosszú életet élhessen.



2013. okt. 1. 15:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2013. okt. 1. 15:25
 2/14 A kérdező kommentje:
A kérdésemben nem jó szót használtam, amiért elnézést kérek. Szóval a kérdésem az lenne. Szerintetek fajtatiszta?
2013. okt. 1. 15:28
 3/14 A kérdező kommentje:
2013. okt. 1. 15:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Jah és egyébként a háttérben az ott egy borsörlő, mielőtt még ezzel kezdenétek foglalkozni..
2013. okt. 1. 15:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs TK-ja nem fajtatiszta.
2013. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem úgy tűnik fajtiszta!Nekem is ilyen van. Mintha őt látnám.Csak az enyém szürke.
2013. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Az enyém is szürke csak egy kicsit világossab.
2013. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyönyörű cica!!Fiú vagy lány??Neve?
2013. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lány cica, és Rozinak hívják! Egy igazi díva :D
2013. okt. 1. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi el kell hogy keserítselek, de a mai perzsa stenderdnek tuti nem felel meg. Túl hosszú a nózija. Néhány éve elvétve még lehetett hozzá hasonló cicákat látni de egyre kevesebbet. Ő csincsilla perzsa inkább [link] Nekem is van ilyen cicám nagyon szeretem. A perzsáknak ilyen a feje [link]
2013. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!