Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tette ezt?

Miért tette ezt?

Figyelt kérdés

Ma átjött hozzám a szomszéd és kidobta a teljesen szobacica perzsámat. Feltételezem ,hogy csak szokása szerint üdvözölte a vendéget a cicám még én elmentem valamiért. Mikor vissajöttem azt mondta a szomszéd ,hogy bejött valami ronda hosszúszőrű macska. Erre én:

AZ AZ ENYÉM!!!

És mivan???

Nem mehet ki!!!

Mi???És az ember tisztára marha pofát vágott!Gondolom nem tűri meg bent a macskákat a faszi.


Gyorsan kiszaladtam és szerencsére épphogy csak meg tudtam fogni a macska farkát ugyanis épp ugrott volna ki az utcára a kerítésen! Azóta átkozom a marha szomszéd embert! Mi a véleményetek erről??Történt már valkivel hasonló??



2013. okt. 3. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Honnan kellett volna tudnia, hogy benti? Rátetováltattad vagy kis táblán lóg a nyakában?

Pláne, hogy ezek szerint azt se tudta, hogy tiéd... Idegen macskát én sem engedek be.

2013. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A macskáknak nem szokása idegen házakba besétálni csak úgy,teljesen nyugodtan....Másrészt ha értelmeznéd a leírtakat,értenéd,hogy a macska bent volt a házban,mikor a szomszéd bement.

Egyébként meg ha bemegyek valaki házába,nem szokásom a macskáját kidobni,sem a kutyáját,nem rendezem át a lakást,stb.Csak bemegyek,köszönök és annyi...

Jó nagy paraszt volt.Még jó h el tudtad kapni a cicust.

2013. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Mindenesetre legkozelebb ne enged be, mert kidob valami mast is, aztan megtalalja...

Komolyan mondom, eszemfaszom megall, hogy milyen emberek vannak. Egyaltalan mit rendezkedik a te hazadban? Fel nem fogom. Tenyleg nem.

2013. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szomszédod alapjáraton egy igazi paraszt..Ha én vendégségbe megyek nem rakok rendet más házába..

Ha nálam történt volna akkor meghökkentem volna és biztos üvöltve dobtam volna ki a házamból a szomszédot.

Nekem is perzsáim vannak :)

2013. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb nézd meg, kivel állsz szóba, ki jöhet be hozzád, hogy veszi a bátorságot, hogy más házába bemenjen. Fel lehet jelenteni.
2023. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!