Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szőrhullás ellen mit lehet tenni?

Szőrhullás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A szőnyeg tele van macskaszőrrel.Kicsit nehézkes a takarítása.Lehet valamit csinálni a szőr hullással?

2013. okt. 4. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elviszed kozmetikushoz ott általában átfésülik annyira, hogy egy darabig kevesebb szőrt hullat. Szőnyegről én porszívózom + olvastam egy trükköt, hogy nedves gumikesztyűvel sokszor át kell húzni, és tényleg táblákban jön le róla. Nem kicsit nehézkes, de sokat leszed. A másik opció, hogy veszel speciális porszívót, a legolcsóbb is 40-60 ezer körül kezdődik. :S
2013. okt. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kutyáknál a javaslat: élesztő és a tojás sárgája. (nem keverve...) gondolom ez segít a macskáknál is. továbbá ajánlott lecserélni a jelenlegi kaját.
2013. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Vegyél egy kínai kopasz macskát vagy ha nem szívesen válnál meg a régitôl a borotva mindig segít
2013. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hülyén hangzik, de mi tényleg nyiratjuk a macskákat, főleg mivel allergiás vagyok... a fejét, farka végét, tappancsait rajtuk hagyják.(mármint a szőrt).. szörnyen néznek ki :D de azért cukik...
2013. okt. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

4-es: Biztosan nagyon boldogok a macskáitok...


Ha allergiás vagy, akkor nem kéne neked macska, ahelyett, hogy lenyírjátok szegényeket.

2013. okt. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell ahhoz kozmetikushoz menni, hogy átfésüljék otthon is megteheted.
2013. okt. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:

Sörélesztő, vagy lazacolaj,bogáncsolaj,néha olivaolaj is elég lehet,ha nincs más,belső szervi baj.

Amúgy napi fésülés,és napi porszívózás (ezt én nem bírnám megcsinálni..)

2013. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

a macskáink boldogok, hogy lenyiratjuk őket, mivel meleg éghajlatu országban élünk, légkondink nincs, és sokkal boldogabbak mikor nem teljesen szőrösek. a macskák a férjem macskái, amiatt hogy én velem összejött, és allergiás vagyok, nem fogjuk kibacni őket, ha nem haragszol :)


és amikor lenyirjuk őket még az ágyunkban is simán aludhatnak, semmi bajom, annyira nem hullik a szőrük. ez itt teljesen normális, nem ugy mint a jó kis csőlátó magyarországon.

2013. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!