Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicáitok mit kapnak...

A ti cicáitok mit kapnak enni? Táp/házikoszt?

Figyelt kérdés

Milyen fajta táp??

Milyen házikoszt??



2013. okt. 5. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

mind2 házikosztból mindent!

macskakajából pedig mindig a legolcsóbbat

2013. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő még kicsi ezért a Whiskas junior 100g-os tasakosból kap napi 5cs csomagot. Plusz ha eszünk és tetszik neki az illata, akkor ehet belőle. A camembert sajtot nagyon szerei, Sága pulykapárizsit is.
2013. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Házi kosztot csak néha kap, de reggel, meg délután kap cicakonzervet, és egész nap oda van készítve neki egy kis száraz táp, és minden nap kap friss vizet, mondjuk általában a kerti tóból iszik, de azért az is oda van készítve. Amikor kicsi volt junior tápot kapott, meg párszor macskaszalámit, aztán el kezdte kóstolgatni a száraz kaját is.
2013. okt. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Aszpikos cica konzerveket, mindig más fajtát, ugyanis könnyen ráun egyes ízekre. Néha egy kis főtt húst, sonkát, sajtot. Mi is úgy vagyunk vele, ha megkívánja a házi kosztot, pár falatot kaphat belőle :)
2013. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én macsekom Royal Canin Kitten Sterilised tápot kap és Felix, Hill's, Royal Canin tasakosat. Meg szoktam neki adni nyers csirkemellet.
2013. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magas hústartalmú konzervet és tápot. Nasinak néha macskakolbászt.


Ha szalámit, pulykasonkát, sonkát, szalonnát, kolbászt, stb. használok és marad, akkor azt oda szoktam nekik adni, de ez ritkán fordul elő. Szennyhúsokat pl. párizsi, virsli viszont inkább kidobok. Vagy ha a párom húst eszik, akkor a natúr, fűszerezetlen és nem olajos részeket is odaadjuk nekik utólag.


Emellett bár nem kapják, de néha zsákmányolnak egy zsemlét vagy kenyeret a polcról, ha nem rakjuk elég magasra, valamint a kukából előszeretettel kirángatják a pudingos dobozokat és kinyalják...néha már nem tudom hogy eldugni őket. Ja, meg a pizzásdobozokra is támadnak.

2013. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!