Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap reggel lett ivartalanít...

Tegnap reggel lett ivartalanítva a (lány) cicám és még mindig nem eszik, és nem mászkál, és nem iszik, és csak al szik egész nap. Ez normális?

Figyelt kérdés

Egy kicsit megitattam, mert nem akarom hogy kiszáradjon, de magától semmit sem csinál.

Van 3 macskás könyvem ,de egyikben sem írnak ilyesmiről. Lécci segítsetek!!

előre is Köszi a válaszokat!!

12/L


2009. nov. 9. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez normális! Minden cica másképp reagál az altatásra. Nagy állatbarát vagyok, már 4 lánycicám ivartalanításán túl vagyok, és általában már a műtét estéjén felébredtek. Viszont az egyik cicám nekem is csak másnap este kezdett ébredezni. Melyikük hogy reagál. Nagyon vigyázz rá, ha ébred, mert neki fog menni mindennek! Gyors felépülést a cicusodnak!
2009. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

teljesen normális én mind a 8 cicám ivartalanításán bent voltam és csak kérdeztem és kérdeztem!

ma estére már jól lesz!ne aggódj!

2009. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én is bent voltam az ivartalanításnál, csak nem mertem kérdezni, nehogy zavarjam a doki bácsit... :D

Köszi a válaszokat, most megnyugodtam

Első válaszolónak: Nekem 10 cicám van :D Ebből csak 3 lány XD (már mindenki ki van ivartalanítva)

2009. nov. 9. 13:49
 4/15 anonim ***** válasza:
biztos válaszolt volna szívesen,legalább is a mi orvosunk egy tünemény!
2009. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem tom miért nem kérdezgettem tőle. A kandúrok ivartalanításánál mindent elmagyarázott, mert mondtam neki, hogy állatorvos szeretnék lenni nagy koromban.
2009. nov. 9. 14:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem jelen pillanatban 4 van, bár ebből 2 fiú! Jó látni, hogy nemcsak én szeretem ennyire őket, hanem más is többedmagával tartja a cicákat (és más állatkákat is)! :-))
2009. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
amugy már magánál van a cicám, csak nem akar mozogni, gondolom, mert fáj neki ott ahol összelett varrva. meg most evett is egy kicsit. :D De közben feküdt
2009. nov. 9. 14:08
 8/15 anonim ***** válasza:

csórikám!!!!

pár nap, és minden a régi!

én is sokáig állatorvosnak készültem,csak tulságosan szeretem őket és nem bírnám ha elkéne altatnom egyet vagy nem bírnám megmenteni!

2009. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

én is remélem hogy rendbe fog jönni :D

Amúgy én is gondolkodtam ezen az állatorvosos dolgon, mert elsírnám magam, hogyha elkéne alatnom egy állatkát, de hogyha az ember arra gondol, hogy meg is mentheti az állatkák életét...

2009. nov. 9. 14:22
 10/15 anonim ***** válasza:

igaz!

sokat is kell hozzá tanulni!

szerintem megtartom az állatorvosunkat,nem cserélem le magamra!

2009. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!