Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lesz szobatiszta?

Mikor lesz szobatiszta?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztunk haza egy pici kandúrkát. Menhelyről, kb. 2 hónapos lehet, nem tudom pontosan, de azt mondták, hogy olyan fiatalka, hogy még nincs egy oltása sem.

A gondom az, hogy ahol rájön a szükség, odacsinál. Napközben, amikor a javarészt a nappaliban vagyunk, akkor ő is ott van velünk és rájár az alomra, de pl. nem kaparja el.

Napközben, ha éppen az ölemben van és nem veszem észre, odakakál. Ma csak 2-szer húztam szét a szekrénysort, mert mögé mászott, ott elaludt majd nyávogott egyet és már jött a szag.


2013. okt. 7. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem még egy cicám sem volt olyan. Pedig 12 van belőlük. :) Ha nyávog tedd oda az alomhoz had szagolja meg. Sűrűn szagoltasd meg vele az almot. Ha nem segít, akkor alom helyett rakj be neki földet. Vagy keverd össze az almot egy kis földdel had érezze rajta a földet. Hívd oda az alomhoz és magától szagolja meg. Ha látod hogy nyugtalan és ide oda járkál és nyávog akkor vwcznie kell. :) Vidd oda az alomhoz. Akkor ilyen figyelmetlen egy cicus ha beteg és nincs kedve azalomhoz menni. De lehet hogy csak szimplán lusta. :)
2013. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!