Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicát mennyit lehet...

A kiscicát mennyit lehet egyedül hagyni?

Figyelt kérdés
Baj az ha pár órára egy kis játékkal a fürdőszobába úgymond bezárjuk? Ez azért van mert én reggel iskolában vagyok addig nem tudok foglalkozni vele, anyámnak pedig olyan a munkája, hogy ő sem tud mindig vele lenni. Szóval amíg suliba vagyok és anyum dolgozik addig be van a fürdőszobába rakva szegényke, azért nem hagyjuk hogy kint legyen mert már kezd mindenhova felugrálgatni és nem látjuk hogy mit csinál.
2013. okt. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak pár óráról van szó,akkor nem baj.Egy kiscica általában alvással és játékkal tölti az idejét,úgyhogy ellesz.Kaját is tegyetek be neki.
2013. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő állattartás tény, de én is voltam hasonló helyzetben és tudom, hogy nem könnyű olyankor. Próbáljátok meg, hogy legyen egy saját kuckója és fokozatosan hagyjátok egyedül. Mi egy tengerimalac ketrecben csináltunk neki házat és ott pisilt, kakilt aludt stb. persze szépen berendezve. Először legyen magára 10 percet utána fokozatosan negyed óránként emeljétek olyan nagy kárt nem tehet a házban. a kábeleket rakjátok el a szekrények mögé és akkor nincs baj:)
2013. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oda be van rakva neki egy doboz, ott szokott aludni, annyi, hogy kaját nem rakunk be neki, egy nap 4-szer adunk kaját.
2013. okt. 9. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!