Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónap körüli kiscicára rá...

3 hónap körüli kiscicára rá mernétek rakni Advantage spot on-t?

Figyelt kérdés
Vagy ne tegyem rá az egészet, csak egy felet? Esetleg más, ami jó lehet? Fürdetés kizárva, mert utcáról mentettük és így is olyan félős, hogy ha hirtelen mozdulatot teszünk órákra képes elbújni, szerintem egy fürdetést nem élnénk túl:)
2013. okt. 9. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, még túl kicsi az ilyesmihez. Várj még egy kicsit
2013. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok vele várni, ma észrevettem benne 2 bolhát és bolhaürüléket a fején:S Valami más megoldás akkor?
2013. okt. 9. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A Frontline-nak van spray kiszerelése, amit kiscicákra is lehet fújni, lehet inkább azzal kellene próbálkoznod!
2013. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Advantage-t 8 hétnél fiatalabb macskára nem lehet alkalmazni. A tiéd 12 hetes, nála már nem kontraindikált.
2013. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen cseppentettem rá, elvileg ettől a kortól lehet már használni. Nem lett semmi baja.
2013. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!