Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár nap mulva kapok egy vörös...

Pár nap mulva kapok egy vörös lány cicát. Ötleteket szeretnék hogy mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Fistine.


Vagy Szőrme.

2013. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rose :)
2013. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 yakumo18 ***** válasza:

Én sosem bonyolítottam túl a dolgot ilyen téren.Az én cicám teknőctarka színű, és Cicuka a neve :)

Viszont van lent egy mindenki macskája kóbor cica aki vörös. Az idősek Tigrisnek hívják, én pedig Vörikének :)

2013. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem amikor majd ott lesz veled a cica akkor egy idő után jön magától, hogy mi a tökéletes név neki. Az én cicámat Tonynak hívják, de később jött a Trütyi, mint második név, mert trüttyögve dorombol. :)
2013. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Síva
2013. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Chili!!!
2013. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Maja :)
2013. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Effy

Cassy

Zoe

2013. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet csak így megmondani. Idővel, ha megismered a cicát, jönni fog egy megfelelő név. A mi cicánk is egy ideig simán Cica, ill. Cila volt, mert nem tudtunk neki semmilyen nevet kitalálni. Aztán alakulgatott, és az lett a neve, hogy Patrícia. Vagyis Pati. :D
2013. okt. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!