Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fagyasztott termék a cicának?

Fagyasztott termék a cicának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrégiben vásároltunk 1 kiló fagyasztott, töltött pulkyatekercset, amit 3 részre vágva fagyasztottam el. A legutóbb elkészítettem az egyik darabot, de a páromnak nem ízlett (én meg nem eszem húst), így a maradék 2 darab kidobásra kerülne. A megmaradt sült húst töltelék és fűszeres kéreg nélkül odaadtam a cicáknak.


A kérdésem az, hogy ha a másik 2 darabot is oda szeretném adni, az helyénvaló-e egyrészt, és másrészt elég kiengednem, vagy süssem is meg?


Alapvetően száraztápot és konzervet kapnak, házi kosztot csak akkor, ha marad színhús, abból.


2013. okt. 10. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben megfőzném egy pici vízben, épp csak ellepje.
2013. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is főzd meg, hogy a felesleges zsír elpárologjon. És a bacik is . :)
2013. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sütőben is jó lesz?:)
2013. okt. 10. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell megsütni. Ha kienged, akkor elég leforrázni és eheti is a cicus. Elvileg a fagyasztóban is elpusztul a bacik nagy része. Én ha adok húst, mindig nyersen adom a fentebb említett folyamattal.
2013. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért érdemes inkább főzni, mint sütni, mert így "kimosod" a húst, tehát a fűszerek kiáznak. arról nem is beszélve, hogy egyszerűbb és olcsóbb is egy kis fazék alá begyújtani, mint a sütőbe...
2013. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenkinek a válaszát. Akkor forrázni fogom:)
2013. okt. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!