Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát hogyan lehet lenevelni...

Macskát hogyan lehet lenevelni a kábelek rágcsálásáról?

Figyelt kérdés
Pici cica, játszik mindennel, arrébb is teszem, de lehet a macskákat valahogy fegyelmezni? Nem az enyém, délelőttönként vagyok vele néha. Hogyan lehet leszoktatni? Nem lenne jó ha később is csinálná.
2013. okt. 10. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kirakod a 10000 voltos betáp kábel mellé. Garantáltan nem csak egyszer fogja megrágni.
2013. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
...garantáltan csak egyszer fogja megrágni. Ezt akartam írni.
2013. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kár volt.
2013. okt. 10. 13:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Játsz vele. Így vezeti le az energiáját. Csak játszik :). Tedd fel a kábeleket vagy dugdosd el, úgy hogy ne férjen hozzá. Vagy valami. Írtó egyszerü :)
2013. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a "csak játszik" dolog egész addig jó, ameddig nem rágcsál szét egyet teljesen. Nem lehet állandóan a macskával foglalkozni, egy nap kb. fél órát alszik, a többiben tombol. Tegyem FEL a kábelt? Egy macska! Mindenhová felmászik.


Végül is legalább arra megkaptam a választ, hogy miért nem akartam macskát soha.


Hogyan lehet elérni nála, hogy ne menjen fel például az asztalra? Nálunk világéletemben kutyák voltak, elég párszor rájuk szólni és eszükbe sem jut utána az asztalra mászni pl.


Nem akarok értetlenkedni, de valamit csak lehet csinálni velük :D Gondolom másoknál sem sétálgatnak az asztalon.


Köszönöm a választ egyébként. :)

2013. okt. 11. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha rá spricelsz egy kis vizet, rájön hogy nem szabad. Az én macskáimnak elég ha idegesen rá kiabálok hogy nem szabad. Azonnal massz le onnan. :)
2013. okt. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szegény :D Kipróbálom, köszi.
2013. okt. 12. 14:39
 8/9 nanett6969 válasza:

Spriccelés jó, de utálni fog téged, és mindig a nyomában leszel, arról nem beszélve, hogy elektromos cucc közelében akarod a macskát vizezni?

Én először 2 oldalas ragasztót tekertem körül a kedvenc vezetékén (persze áramtalanítottam), nem jött be. Bekentem vietnámi balzsammal, vagy fogkrémmel vagy lóbalzsammal, ami ilyesféle büdi mind jó, azóta rá se bagózik.

2013. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
valamelyik kábel úgy fut, hogy nincs a közelében konnektor, úgy meg nem lehet baj. köszi a választ!
2013. okt. 18. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!