Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen időközönként ajánlatos...

Milyen időközönként ajánlatos fürdetni a macskát? Mi most havonta 1x fürdetjük. Jó ez így? (benti cica, egyáltalán nem engedjük ki )

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk kint laknak (mielőtt valaki megkövez: a bejárati ajtónál a szélvédett sarokban egy kibélelt tévésdobozban), és az állatorvos azt mondta, elég, ha háromhavonta lecsutakoljuk őket, akkor is csak a szőrzet vagy esetleges élősdiek miatt.

A lényeg az, hogy ne túl sűrűn, mert bőven elég a bőrének, ha mosakszik. Akár fürdethetitek kéthavonta is. ;)

2009. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
A miénk kinti-benti és soha nem szoktam fürdetni. Max nyáron hűtés képpen a hátát bevizezem. Mosakszik és tiszta..a havi 1 fürdetéssel a többi 29 napi kosz még ugyn úgy rajta marad akkor meg minek?! Élősködőkre meg ott spot-on....
2009. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
SOHA nem szoktam a macskámat fürdetni. Mosakszik magától, gyönyörű tiszta. Nekik ninc szükségük fürdetésre.
2009. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Valóban egyáltalán nincs szükség fürdetésre amíg semmi gond, nem bolhás, nem büdös vagy saras. Benti macska meg ugyan mitől lenne koszos? Fölösleges fürdetni, mosakszik az magától is.
2009. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Az ajánlottat nem tudom.

Én nyáron havonta szoktam, ősszel télen tavasszal, maximum egyszer.


Kijárós szoba cica. (bent alszik)

Ja és nem szeret fürdeni :)

2009. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

22:45 vagyok.

Azért fürdetjük, mert hófehér perzsa, és egy idő után elkoszolja a bundáját.

2009. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsétlen macska. Marhára élvezheti, ragadozó létére a bezártságot. Ez az igazi állatkínzás. A macskát meg soha nem szabad megfürdetni. Nem plüssállatka.
2009. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

22:45 - 22:46 vagyok.

Bármikor kimehet, kertváros, hatalmas zárt kerttel, szelíd kutyusokkal, akik el is vannak kerítve.

Még is imád bent lenni. Herélt fiú macskáról van szó.

Majd ő eldönti mit akar.

2009. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Cicam 2 eves, hosszuszoru. Eleteben egyszer furdott.

Szinten benti cica. Egyaltalan nem kell furdetni oket, nem tudom honnan veszed, hogy kene.

2009. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

22.47-esnek irnam, hogy sajnos a cica neha ra van szorulva, hogy benti elete legyen. orulok ha a tied nincs. ha en kiengednem, kb 5 percen belul elutne valami.


Bocs az OFFert, de szemet szurt.

2009. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!