Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt egy kis macskám de...

Volt egy kis macskám de elment szerintetek miért? Az anyja is fújt rá de szerintem nem azért ment el

Figyelt kérdés
miért ment el a kis cicám?

#ment el a kiscicám?
2013. okt. 10. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2013. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szaffi uncsikázol?
2013. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám beteg volt, és utána pár nappal ment el.. azután sosem került elő, valószínűleg meghalni ment. Lehet, sajnos a tieddel is ez volt a gond. :( Bár nagyon remélem, hogy nem, és meglesz a cicád!!
2013. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsi volt lehet kíváncsiságból. Ha nagy akkor azért hogy párt találjon. Ezért szoktak a fiú macskákat is ivartalanítani.
2013. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy elment?

A te állatod, köteles vagy a telkeden tartani, mert ha csak úgy ki tud sétálni a kapun, akkor ne is csodálkozz, hogy elment! Hallottál már macskabiztos kerítésről? Írd be google-ba, és nézz róla képeket. Csináltassatok olyan kerítést, vagy ivartalanítsátok az anya macskát, az is sokat segít. És ha fújt rá az anyja, vagy ha bántotta, akkor már rég külön kellett volna választanod őket, és gondoznod a kicsit, ha van még szüksége rá, bár ha elszökött, akkor nem hiszem. Plakátolj, csinálj hirdetéseket, keresd a környéken, hívogasd, tegyél ki neki kaját, hátha előkerül. És gondoskodj róla, hogy az anyacicának ne legyen baja! Mióta nincs meg???

2013. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezt a 2. felelőnek irom:az én cicám nem volt beteg és nem halt meg
2013. okt. 11. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt Gabriellának Írom:igazad van lehet kíváncsiságból
2013. okt. 11. 22:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok: akkor jó. (: Ebben az esetben minden bizonnyal meglesz, és csak egy nagyon kíváncsi cicával van dolgunk. A macska kicsit más, mint a kutya, szerintem sokkal kalandvágyóbb, ráadásul egész könnyen ki tud szökni.
2013. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igaz:)
2013. okt. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!