Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez igaz agy csak városi mítosz?

Ez igaz agy csak városi mítosz?

Figyelt kérdés
Ha egy fekete macskát dobozba teszünk és azt a sínek mellé tesszük, akkor ha jön a vonat és elrobog mellette a.macska annyira megijed hogy kifehéredik (megőszül) ? Ezt még gyerek koromban hallottam...volt akkot pár fekete házimacskánk de egyiket sem dugtam dobozba tehát érdekelne hogy létezhet e a dolog. :D
2013. okt. 13. 14:38
 1/6 anonim válasza:
Ezt te sem gondolhatod komolyan... :D
2013. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy mítosz... ami erős brutalitásra vall aki megmeri tenni...

Mi van ha kiugrik a macska pont a vonat elé s meghal egy ilyen hülye miatt aki ezt kitalálta? ..

2013. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért gondolom nem csak behajtják a doboz tetőt hanem.pl. lecelluxozzák vagy valami.
2013. okt. 13. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Részben igaz. Az én volt macskámnak a jobb lábán fehéredett ki a ször.
2013. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ebben hisz, vagy gyerek, vagy pedig egy idióta, aki minden hülyeséget el hisz. Ha ilyet csinál valaki, az nem komplett. Én meg tudok teleportálni. Mit szólsz? -.-" Szegény állattal aki ilyet tesz, én ugyan azt tenném vele. Hátha ő is kifehéredik vagy lebarnul. Pf :/
2013. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
100%
Sok ilyen mítosz van, például hogy aki valami szörnyűséget lát, az megőszül meg társai. De ha belegondolsz, a kinőtt szőr az már nem élő anyag, nem számít neki, mit él át a tulajdonosa vagy mit nem. Sebek után viszont előfordul hogy fehér nő vissza.
2013. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!