Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát panelbe?

Macskát panelbe?

Figyelt kérdés
A szüleim felajánlották, hogy lehet macskám, ha szeretnék, de én nem vagyok biztos benne? Ti mit gondoltok? Okos ötlet lenne panelbe macskát tartani? Nem szőrözne nagyon?

2013. okt. 15. 20:00
1 2
 11/12 acelsziv ***** válasza:
Szobába ne. Nálunk fürdőben van a mosdó alatt.
2013. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Először mindenképp szobába legyen.

Sokan elhozzák a cicát a tenyésztőtől,majd kirakják a 60 négyzetméteres lakásba (csak mondtam egy méretet) aztán csodálkoznak hogy a cica 2-3 napig el van bújva.

Én mikor elhoztam betartottam hogy csak a szobába van,ezért itt evett,ivott,wc-zett,és pár nap után lakoltattam ki az etetőtálját és az itatóját.

WC maradt,minden kaki után kilapátolom majd befújok illatosítóval,csomosódó almot használok, semmi szag nincs a szobába.

Ki rakhatnám előszobába az almot,de mindig ebbe a szobába tartózkodok így ő is,nem is járkál egyenlőre messzebb.

Ha takarítasz nem lesz büdi,és vegyél jó almot.

2013. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!