Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kullancs a lakasban?

Kullancs a lakasban?

Figyelt kérdés
Tegnap ota 7 pici kullancsot talatam a lakasban. Rogton atvizsgaltam a ket cicamat , de nem volt bennuk semmi + feltakaritottam.Erdekelne hogy hogyan jutottak be a hazba ??Volt valakinek hasonlo problemaja ? . A ket macsek szobacica , es epp lassan 1 hete macskainfuenza elleni kezeles alatt allnak. Ha ez szamit.

2013. okt. 18. 09:51
 1/3 Platypus ***** válasza:

Biztos, hogy kullancs volt? Sok hasonló kinézetű atka él hazánkban. A kullancsokat nem a lakásban találtad volna, hanem magadban vagy a macskákon. A lenti dögök között van pár parazita, de egyik sem rád vagy a macskákra veszélyes.


Ezek például hasonlóak,de nem kullancsok:

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

erre hasonlitott , es ez kullancs

ssak erdekelni ha nem az allatban voltak benne , akkor mit keresnek a lakasban ? [link]

picike 8 lapu es fekete

2013. okt. 18. 11:12
 3/3 A kérdező kommentje:
ui : kulfoldon elek
2013. okt. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!