Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár nappja besétált hozzánk...

Pár nappja besétált hozzánk egy sziámi kiscica, elég rossz állapotban . Bevittem a házba, megtörölgettem renberaktam. AZTÁN KIDERÜLT HOGY A SZOMSZÉDÉ. ő nem gondoskodik róla nem eteti. Mi a tetndőm?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 18:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*teendőm
2009. nov. 11. 18:51
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg a szomszédot, megtarthatod-e a cicát. Talán még örülni is fog neki hogy megszabadul tőle, ha eddig sem gondoskodott róla.
2009. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg,hogy kell-e neki a cica,mert ha nem,akkor akkor te szivesen magadhoz vennéd:)

Szerintem ha eddig nem gondoskodott róla,akkor jobb helye lenne egy szerető gazdinál:)

2009. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Meg ne kérdezd!!! Nincs joga arról dönteni, hogy mi legyen vele. Az állat nem egy tárgy!

Tartsd meg kérlek és viseld gondját!

2009. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tartsd meg, a cica nem véletlenül ment be hozzád ilyen állapotban! Ha szól, még fel is jelentheted állatkínzásért, ugyanis az állat elhanyagolása, alapvető szükségleteinek nem biztosítása is kínzás (nem tudom biztosan, hogy ez így van-e a törvényben is lefektetve, de garantálom,, hogy ő se! Légy határozott és nem fog kételkedni).

Ha egy ragyogó bundájú, csillogó szemű, egészséges macska merő kíváncsiságból átszimatolna hozzátok, megint más történet lenne.

2009. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kb 5 perce átmentem és megmondtam neki a magamét, vittem a cicát mondtam neki hogy ha ezek után is meg akarja tartani itt van tessék csak ne csodálkozzon ha holnap szembejönnek vele az állatvédelmisek persze egy egyszerű:ohh persze tatsa csak meg volt a válasza ugyhogy lett egy kiscicám a páromall megbeszéltük és ugy néz ki hogy megtartjuk a cica már jól van épp az ágyon az ölembe felszik és nézi a tv-t mivel kizárólag benti cica lessz adnátok pár tippet a tartásáról,mit egyen mit vegyek neki:)(sziámi cica)előre is köszy:):)
2009. nov. 11. 19:33
 7/14 anonim ***** válasza:
2009. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én 4 kiscicát etetek, ami mind a szomszédé

szintén le sem sz...ja őket! hozzámköltöztek!

2009. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek még csak egy napja van meg a cicám de ha pár lépésre is elmegyek azzonnal elkezd sírni és rohan utánam ezt hogy oldjam meg , mert jövő héten már kell mennem be dolgozni!!
2009. nov. 12. 16:34
 10/14 anonim válasza:
vedd el tőle!!!! semmi kép nem maradhat nála még ha az övé is ha nem foglalkozik vele!!!
2009. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!