Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámnak mi a baja?

Macskámnak mi a baja?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj neki a pocakja és mikor hozzáérek eldől és mozdulni nem bír,nem is járkál csak pihen,régen sokat játszott.A másik pedig,hogy mindig összevissza rángadozik az izmai,főleg a lábainál.Valaki tudja,mi lehet a gond?Tejet nem nagyon issza és még csak 4 hónapos.
2013. okt. 19. 18:47
 1/6 válaszvagykérdés válasza:
Lehetséges, hogy valami belsőbb betegsége van.. pl: lenyelt valami hegyes, szúros kis műanyagot, és a szervezete nem bírja feldolgozni.. de ha megmutatjátok egy orvosnak, akkor az többet tud mondani..
2013. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
ORVOSHOZ!!! AZONNAL! Látatlanba azt mondom, hogy bélcsavarodása van, állandó életveszélyben van. Most komoly, itt írogatsz??? Eszem megáll...
2013. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:

hogy a pocakjával mi lehet, nem tudom, de

- a cicáim lábait már én is láttam " rángatózni " (10 van) alvás közben.

- Cicának ne adj tejet, még ha szereti akkor sem, mert az emésztőrendszere nem tud vele mit kezdeni. (talán savanyitott tejterméket lehet, dokitól kérdezd meg)

- doki mindenképpen lássa, és kérj Tőle oltást a cicának, (tán kombinált?? a rendszeresen oltott cica nekem nem betegszik meg. nem két forint, de megéri, ha beteg lesz sokkal többe kerül) kap kiskönyvet, meg féreghajtót is.


Vigyázz rá :-) sok örömet tudnak okozni :)

2013. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rég derült ki,de nálunk az állatorvosra várni kell,mert csak 1 van a faluban és sajnos nem tudnak,gyorsan mindenhova eljutni,de valószínű,szerintem is hogy a beleivel van gond.Amikor pihent 1-2 napig jól volt,de most megint :/
2013. okt. 19. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rángatózik bizony nagy fájdalmi vannak. Tejet ne adj neki, mert rontasz az állapotán. Nem tudja a macska megemészteni. És görcsölhet is tőle stb. Sürgősen hívj fel egy orvost és kérd ki a véleményét. Olyan nincs hogy várni kell az állatorvosra. Ha pl felhívta ez előtt két napja akkor ott lett volna a doki. Meg fog hallni szegény állat, fájdalma van és orvosra van szüksége!! Ha régen ivott vizet akkor a kiszáradás is hatalmas gond. Ne félj nem fog sokat kérni az állatorvos. Fillérek. Szerintem ennyiért megéri megmenteni!
2013. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült,kálcium hiánya volt,mert tényleg soha nem ivott tejet és szükség volt neki,most lehet nem szabad sokat adni neki,de most adtunk neki,megitta az egészet(máskor nagyon utálta),meg adtunk nagyon kicsi sajtot és újból ugrál,játszadozik! :)
2013. okt. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!