Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cicát oda ad nekem a...

Perzsa cicát oda ad nekem a tenyésztő kinti tartásra?

Figyelt kérdés
Már beszéltem is a tenyésztővel. Ezt nem kérdeztem. Semikép nem akarom bent tartani.Van neki nagy szőre meg bemehet ,majd a garázsba. Csak tudni szeretném ,hogy egyáltalán ideadják e kintinek.

2013. okt. 19. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy nem. A perzsa szobamacska, miért nem keresel egy egyszerű utcai macskát az udvarra?? A perzsát el is lopnák, ha az utcán kóborolna. Bízom benne, hogy nem adják oda!
2013. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Ha nem tudod neki megfelelő körülmények közt tartani, akkor minek??? Eszedbe ne jusson!
2013. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szobanövény sem való az ilyennek, nemhogy háziállat. -.-
2013. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, most sokkot kaptam!
2013. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem hogy nem adják oda. Egy perzsa macskával törődni kell. Ha a szőre össze csomósodik, kétlem hogy vinnéd állat kozmetikushoz. El sem tudod képzelni az is mennyire fáj neki., mert húzza a bőrét a csomó. Mintha neked húznak folyamatosan megállás nélkül a hajad. Nagyon nem ajánlom. Csak szenvedne melletted! Egy ilyen állatnak bent kell lennie! Nem lehetsz és eszű. És méghozzá szívtelen is. Nagyon sok törődést igényel. Neked állat nem való!
2013. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megunod, akkor meg sapkát csinálsz belőle, mi? Kinézném belőled... Ostoba vagy és szívtelen!
2013. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan perzsát tenyésztek és abban is biztos vagyok,hogy te szaporítónál érdeklődsz..

Nálam az első kérdés az,hogy tisztába van e a vavő azzal,hogy BENT kell élnie a cicának,mert bizony sokan sötétek mint az éjszaka és nem egyértelmű,bár a 20 ezres cicát elhiszem nem sajnálod...

Tenyésztőtől egy cica 80-100 gondolom azt már nem raknád ki a szabadba meg a sufniba..

Baj van a fejeddel és nagyon remélem nem kapsz macskát.Vegyél egy plüsst az bírja a kinti létet csak néha mosd ki...

2013. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Ha valódi tenyésztőről beszélünk, akkor egy millió százalék hogy nem adja oda!

Ha szaporító, akkor lehet hogy odaadja!

Ha nem akarod bent tartani, akkor minek neked perzsa macska????

2013. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!