Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaszőr. Macskaszőr mindenh...

Macskaszőr. Macskaszőr mindenhol :/ mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az hogy hiába takarítok naponta, a fehér macskám szőre mindenhol ottvan és másnapra semmi látszata nincs annak ha takarítok :/ mit tudok tenni annak érdekében, hogy legalább a takarítás idejét lerövidítsem, azaz hogy pl. a macskának kevésbé hulljon a szőre vagy hogy a lehető leggyorsabban össze tudjam szedni? :/ tuti tippeket várok :D
2013. okt. 20. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Keféld ki a szőrét naponta, kevesebbet szór szét a lakásban utána.
2013. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendesen ki kell fésülni. Nálunk a furminátor vált be. Kicsit borsos az ára, de a legjobb :)
2013. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez lenne az? erre azt írják h kutyáknak készült :D Jó a macskáknak is?

2013. okt. 20. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel, és este fésüld i a szőrét, jó alaposan, az segíteni fog.
2013. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom :/ nem hagyja :/ reggel meg nincs időm rá mert 4kor megyek el itthonról és csak délután érek haza
2013. okt. 20. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Adj neki minőségi tápot!
2013. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendeltem furminatort, olyat ami a macskáknak készült :) Majd meglátjuk hogy beválik-e :)
2013. okt. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!