Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elütött macska miatt kinek...

Elütött macska miatt kinek lehetne szólni - van valami egyesület, aki el tudná vinni?

Figyelt kérdés

13. kerületben a Tatai utcánál a kb. 118-as számnál van egy szürke-fehér szerintem kandúr macska, akinek a bal hátsó lába csípőnél eltörhetett (lifeg utána.. :(), és a bal mancsát felemeli.

Én nem tudom felhozni, 2 kutyám van akik mellé nem szívesen hoznám be, nem cicakompatibilisek... Valaki tudna segíteni??


2013. okt. 21. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A polgármesteri hivatal ügyfélszolgálat, és odakapcsol az illetékeshez.
2013. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebrendészeti telep. Magyarul Illatos út.
2013. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cicamentő Angyalok, vagy Junior Kisállat Rezervátum esetleg!
2013. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fog senki segíteni.

Mi múltkor leszakadt állkapcsú kutyához hívtunk mindenkit végig, és senki nem jött ki. Ha egyáltalán felvette.

Végül egy autó megállt, és kínkeservesen, még egy biciklista segítségével is betettük a kutyust a kocsiba, és bevitték a Váci útra. Valószínű, hogy elaltatták, de legalább nem szenvedett tovább.

2013. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A facebookon rengeteg ilyen állatvédelmi oldal van. Keress rájuk és írj mindnek! Én a helyedben ezt tenném. A cicának sűrgős segítség kell. Vidd el dokihoz, megmondod, hogy az utcán találtad, és még pénzt sem fog érte kérne. Állatorvos kell a cicának!
2013. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a Noé Macskamentőknél!
2013. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!