Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! A macskámnak valami...

SEGÍTSÉG! A macskámnak valami baja van, furcsán megy, mintha görcsölne, fel lenne fújódva! Ha megfogom, nyávogni kezd! A hátsó lábait húzza össze. Nem tudom mi a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt valószínűleg nem kapott elég vizet, de tápot igen. Szerintem ez a baja. A tápon írja is, hogy friss, sok víz kell.

Nyávog, ha hozzáérek, amikor felemelem. A két hátsó lábát valahogy összeszorítja, furcsán, és alig jár, nincs az a kecses tartása, hanem inkább össze van húzódva, mintha fel lenne fújódva, görcsölne.

Azóta sok vizet ivott, minden kajához öntök vizet, vagy tejet. Kapott már halat, sajtot,tejfölt, tejbe kenyérdarabkákat.

Sajnos állatorvoshoz nem tudom elvinni. :(



#macska #görcsölés #macska hasfájás #felpuffadt macska
2013. okt. 21. 16:38
1 2 3
 1/24 Vicuska87 ***** válasza:
Sok megoldást nem látok az állatorvoson kívül!
2013. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De csak jövő héten vagy azután tudom elvinni állatorvoshoz. :(
2013. okt. 21. 16:47
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
ha még lesz kit elvinni akkor...
2013. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam ki a kérdést. Mert kéne valamit csinálnom vele.
2013. okt. 21. 16:52
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Lehet bélcsavarodás. A tejjel meg rosszbodik! Nem vagy normális. Hatalmas fájdalmai vannak a macskának. Rád van utalva úgy mint egy kisgyerek. Vidd orvoshoz. A pénzel meg ne törődj. Nincs 3000ftod? Sürgősen orvosra van szüksége, mert el fog pusztulni. Az orvosnak később is ki tudod fizetni a számlát. Híve csak fel ég kérdezd meg. Nem itt kellene ki irogatni hanem intézkedni kell. Legalább hívj fel egy állatorvost. Bár nem hiszem hogy fogsz tenni a macskádért valamit. DE VINNNED KELLJ ORVOSHOZ. SÜRGŐSEN!
2013. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk telepatikusan megállapítani, hogy mi baja. Sajnos ha tudnánk is, 99% hogy csak orvosi kezeléssel hozható helyre, ezek már elég durva tünetek, nem egy hasmenés. Mindenképp látnia kéne orvosnak, esetleg későbbi fizetést nem tudnál felajánlani?
2013. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod vinni állatorvoshoz, hívd ki a dokit házhoz hogy nézze meg!
2013. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden orvosnál van részletfizetési lehetőség. Hiszen egy állat életéről van szó. Megoldható hitelben is. Csak cselekedj.
2013. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Heeeeeeej!! Ki mondta, hogy nekem nincs pénzem?!

Ne alacsonyítsatok már le, könyörgöm!

IDŐM nincs elvinni! 12 órában dolgozom, jelenleg is telefonomról vagyok fent, szünet van!!

2013. okt. 21. 16:59
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hívd ki lakásra. Kimennek ha kell. Akkor mikor otthon vagy. Max kicsit többet kér. Annyit megér.
2013. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!