Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek elég meleg így ez...

Emi13 kérdése:

Szerintetek elég meleg így ez a fekhely?

Figyelt kérdés
Két cicának(egy kb 6 hónapos és egy kb.3 hónapos kandúrnak)elég meleg egy ilyen fából készült kuckó (kutyaház szerű csak nincs rajta tető,inkább egy dobozra hasonlít)ami kivan bélelve meg hungarocel is van benne(mintha le lenne szigetelve)Kinti cicák csak azért kérdezem.

2013. okt. 22. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Jajj szegények mért nem viszitek be őket???
2013. okt. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ketten nehezen tudják felmelegíteni. Ne érje őket a szél és puha pléd szerü puha anyagot tegyél alájuk, jó vastagon, jó puhán. Ahol meg be tudnak menni, ott egy kis részt takarj le, úgy hogy ki be tudjanak járni. Bent a lakásban is ellennének csak alom kell nekik. Ha az nincs, akkor egy Lapát föld. Friss langyos víz legyen előttük . Azért langyos mert jön a hideg. Tejet nem szabad nekik adni. Remélem segítettem.
2013. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretné bevinni őket, akkor nem kell bevinnie a kérdezőnek, de gondolom, azért meg van oldva egy biztonságos kerítéssel, hogy ne menjenek ki az utcára. Nagyon fontos, hogy a kuckó szélvédett helyen legyen, és hogy kényelmesen elférjenek benne a cicák, de ne legyen túl nagy, mert akkor nehezebben melegszik fel.
2013. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért nem viszem be őket,mert a szüleim nem engedik :/ de igen van kerítés és szélvédettebb helyen van,köszönöm a 2. és 3.válaszolónak :)
2013. okt. 23. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
A szüleid hülyék.
2013. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Vidd be és kész!!!NEM HISZEM HOGY TÚLÉLIK A TELET. VAGY VALAMI FÉSZERBEN ,GARÁZSBAN NEM TUDSZ NEKIK CSINÁLNI EGY HELYET??? Ne is bírjanak kimenni.
2013. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Látom az utolsó válaszoló még nem látott télen macskát. Gondolom a kérdezőnek egyszerű házi macskája van, mert pl. egy perzsa nem éppen kintre való. Ha a szülei nem akarják beengedni a cicát, akkor nem muszáj beengedni, vannak emberek, akik nem találják elég higénikusnak, hogy bent legyen egy állat a házban, vagy egyszerűen nem akarják, és kész, és én ezt teljesen meg tudom érteni. Nem kell bevinned a cicust, legyen egy meleg kuckója, és nagyon ól el lesz. Az én cicáim órákig ugrálnak a hóba, és ők is sima házimacskák, semmi bajuk nincs macska biztos a kerítés, nem mennek ki az utcára, nagy udvarunk van, ahol el tudnak játszani, szaladgálnak a hóban aztán befekszenek a kuckójukba, és alszanak egy nagyot. :) A mínusz 20 fokban pesze beengedtem őket egy kicsit, de rögötn ki kéredzkedtek, pedig kibéleltem nekik ben egy szép nagy kuckót, és akkor is ki akartak menni, amikor a rendes kinti ,,házukat" vittem be. A szüleid nem hülyék, a cicák pedig remekül el lesznek kint az udvaron
2013. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ól=jól
2013. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam olyan a kerítésünk, hogy nem tudnak kimenni rajta.
2013. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig elég kegyetlenek!!!
2013. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!