Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova bújhatott a cicám?

Hova bújhatott a cicám?

Figyelt kérdés

Tudvalevő, hogy a macskák nem szeretik a porszívót, el is szokott menekülni az ágy vagy a polc alá, mikor takarítok, de most nem oda ment, hanem a konyha felé iszkolt. Bukóra volt nyitva az ablak, és a macskát sehol sem találom a lakásban. Magas emeleti lakásban lakunk, nagyon remélem, h nem ugrott ki. Elég nagytestű cica, de aggódom, h talán kifért az ablakon. A kiugrásra utaló jelet nem találtam, a párkányon ugyanúgy vannak a virágok, nem borult le semmi. Már átnéztem az egész lakást, az összes zugot ahova bújhatott volna. Nagyon aggódom miatta.


Mit tehetnék még? :(


2013. okt. 23. 13:37
 1/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Szerintem meglesz az....bárhova bebújhatott....szerintem rakj ki valami fonomat a lakásban, és ha lenyugodott, előjön...
2013. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi. az a baj, h az összes olyan helyet végignéztem, ahová befér. 50nm-es a lakás, sok helyre nem bújhatott :(

már kaját is tettem ki, de még sehol nincs.

2013. okt. 23. 13:49
 3/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Néhány hely, ahol már találtam macskát: szekrény teteje,ágy alja, régi bútor esetében a rugók között, ajtó tateje, függönygarnis teteje....szennyeskosár (ruhák alatt), cserépkályhában.... ne becsüld le, szerintem ott van az...
2013. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást. remélem előmerészkedik hamarosan. mennyi idő után kezdjek nagyon aggódni?
2013. okt. 23. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig előjön, ha meghallja a kajászacskó hangját. Konyhaszekrény tetején nézted? Nagyon el tudnak ám bújni, az enyém múltkor a tüzijáték elől bebújt egy apró lyukon( kábelelvezető)a gipszkartonból készült asztal alja és a lapja közé. Gondolhatod milyen ideges voltam, szét kellett volna verni az egészet, de hál isten a kajára kidugta a fejét és ki tudtam cibálni.Szekrény, hűtő mögött, tetőkön nézd meg. És legközelebb csukj be mindent, ha porszívózol. Vagy egyszerűbb, ha a cicát zárod be valami biztonságos helyre.
2013. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Akkor kezdj aggódni amikor már az a jó büdös állott hullaszag van a lakásban...
2013. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

megvan a kis dög! bebújt a konyhaszekrény alá. csak semmivel sem tudom előcsalogatni. még a kajára sem reagál. nagyon meg lehet sértődve. :P

mind1, most elmegyek itthonról, elteszem a kaját, ha hazajöttem újra előveszem, és megvárom míg éhes lesz.

legközelebb pedig bezárom a zuhanykabinba ha porszívózni támad kedvem :)

2013. okt. 23. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy legyen. :)
2013. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megvan! Az én cicám kinti, és a fűnyíró hangját hallva elsprintelt, és miután már 5 órája kiabáltam a nevét, és tűvé tettem az udvart nagyon kétségbe estem, mert olyan a kerítésünk, hogy 100%, hogy nem tud kimenni, de aztán kint is körülnéztem, továbbra is a nevét kiabáltam (most már rekedten), aztán feladtam és bementem. Hát a kis dög meg bent szunyókált az ablakpárkányon.
2013. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*elsprintelt
2013. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!