Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Be van gyulladva a macskám...

Be van gyulladva a macskám szeme?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Be van gyulladva a macskám szeme, ezért apukám gyulladáscsökkentőt akar neki adni. De nem érti meg, hogy nem lehet emberi gyógyszert adni a macskának.


Igaz, hogy nem lehet?



2013. okt. 24. 15:23
 1/7 anonim válasza:
100%

szeritem se lehet. mert külön állatgyógyszerek vannak nekik

menj el az állatpatikába ott biztos adnak rá valami cseppentőt. nekik is van szemcsepp és azt még meg se kell etetni mint a gyógyszert amit nem szeretnek

2013. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. okt. 24. 15:48
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:

NEM!


Állatnak, csak is akkor lehet emberi gyógyszert adni, ha ezt az állatorvos elrendeli!

Patikába gyulladásra lehet kapni pár száz forintos szemcseppeket!

2013. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak is be volt gyulladva. Elvittük dokihoz, és ő egy krémet ajánlott, amit emberek is, és állatok is használhatnak. Azzal kentük minden nap, és nagyon szépen gyógyult.
2013. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de az nem gyulladás csökkentő volt.
2013. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyétek a cicát állatorvoshoz. 1000ftért meggyógyitja. Emberi gyógyszert szigorúan tilos adni. Azzal megölitek és szenved tőle stb. Tejet se adj neki.
2013. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden cica szemgyulladást meggyógyítottam a Tetran kenőccsel (600 Ft), minden gyógyszertárban kapható
2013. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!