Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám baja?...

Mi lehet a macskám baja? Napok óta fekszik, úgy látom ki van száradva, mivel nem ugrik vissza a bőre, ha felhúzom. Menni sem nagyon szeretne, viszont megeszi, amit adok neki.

Figyelt kérdés
Nagy néha azért felkel, meg dorombol, de le van fogyva és amúgy is betegnek tűnik. A füleit hátra csapja mikor simogatom, a napokban még morgott is. Lehet hogy fájdalmai vannak?Mit tegyek vele?

2013. okt. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz, vagy hívj hozzá orvost.
2013. okt. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ha kiírod akkor megoldódik a helyzet? Sajnálsz 2000 ftot állatorvosra? Szenved szegény macska és csak az állatorvos segíthet neki. Te sajnos csak azzal hogy felhívsz egy állatorvost és megkérdezed hogy ki tud e menni házhoz. Ilyenkor is dolgoznak. Ne hagyd hogy szenvedjen. Rád van utalva úgy mint egy beteg kisgyerek! Itt senki sem tud segíteni csak a doki! Gondolom oltásai sincsenek. Inkább keress egy állatorvost mert pár óra alatt is romlik az állapota!
2013. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig is próbáld itatni akár fecskendővel, de meg ne fujjon. Ha evett egy kis nedves kaját az is jó. Tejet ne adj neki mert rosszabb lehet. Csirke húst Főzz meg jól egy kis vízben, hogy jó hús illata legyen. És darabolva adj neki belőle egy kevés vízben amiben főtt leöntve. Ha lenne otthon alultasakos macska kaja, az még jobb lenne, mert azt tuti megeszi. Ha nem kakil és nem Pisil akkor nagyon sürgősen állatorvos.
2013. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos!!!!!
2013. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek! Nem hagyom szenvedni,nem vagyok állatkínzó! Ha beteg volt bármelyik állatom,igyekeztem segíteni neki! Ezt is azért kérdeztem,hátha van már tapasztalata valakinek.Mindenképp segítettem volna neki,nem szokásos más élőlény életével játszani!És sajnos megbetegedhet egy állat az oltás mellett is.
2013. okt. 25. 00:29
 6/7 anonim ***** válasza:
injekciós fecskendővel (minden gyógyszertárban 20 Forintért kapható)fecskendezz oldalról apránként vizet a szájába
2013. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, nálunk például 6000 Ft az állatorvosi vizsgálat + a gyógyszerek.......Nem mindig akad 10.000Ft a macska gyógyíttatására.......
2013. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!