Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mikor hoztatok párt a...

Ti mikor hoztatok párt a cicátoknak?

Figyelt kérdés

Ne legyen félreérthető a kérdés, ivartalanított kandúr 6 hónapos cicusom mellé gondolkozok egy nőstény cicát hozni. Benti cica, igazából majdnem egész nap vele vagyok, mivel még tanulok, rengeteget foglalkozok vele, és úgy érzem nem igényli még a társaságot, de olyan 1,5-2 év múlva dolgozni fogok, szerintetek jó ötlet lenne mellé majd akkor egy nőstény, vagy már előbb érdemes lenne örökbefogadni egy cicát?


Ti mikor hoztatok párt a cicátoknak, jót tett neki egy társ, meséljetek róla!



2013. okt. 25. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már most érdemes lenne hozni mellé egy másik cicát. Ilyenkor könnyebben összebarátkoznak. Később már lehet, hogy hosszabb idő lenne, mire elfogad egy másik cicát. Ez persze macskától függ.
2013. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mi cicánk 3 hónapos volt kb amikor kapott egy társat, mert kevesek voltunk neki :) Azóta boldogságos mindenki, mert a macskák imádják egymást és minket sem bántanak. Csak dupla adag kaki van :) Viszont anyukám, sógornőm és minden macskás ismerősünk szerint nagy szerencsénk van, hogy így elfogadták egymást. Szerintem sokat számít, hogy fiatalok voltak. Idősebb macsekok nehezen alkalmazkodnak egymáshoz. Na meg pont kifogtunk 2 olyan macskát aki kedveli egymást.
2013. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!