Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeret a macskám, vagy csak...

Szeret a macskám, vagy csak fázik? O. O

Figyelt kérdés
Ráfeküdt a mellkasomra, és dorombol, hízelkedik, fészkelődik, bújik, de egyébként nem egy hízelkedős macsek - sőt, kifejezetten antiszoc. Elég hűvös van a szobában, szóval lehet, hogy csak kihasznál?

2013. okt. 25. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy használ ki. Csak csupán eljött az az idő, hogy elkezdett benned bízni. :)
2013. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érzi a meleged.
2013. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évente egyszer az én macskám is produkál ilyet. Amúgy szerintem kifejezetten utál, elkerül, ahogy tud. Ha simogatom, egy darabig úgy csinál, mintha tetszene neki, aztán egyik pillanatról a másikra véresre karomlja az egész alkarom. Nyugi, nemsoká abbahagyja, és egy darabig nem csinál majd ilyet.
2013. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van olyan macskám amelyik elszalad ha megakarom simogatni, de volt olyan este, hogy alig tudtam tévézni, mert mind a fejem körül járkált, dorombolt, a fejével hozzám dörzsölődzött, a lábával úgy dagasztott mint mikor az asszonyok dagasztják a nyers tésztát. Kicsit fájt mert belém engedte a körmét, na de nem bántam, mert nagyon szeretem
2013. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!